Bėgikė Natalija Piliušina lengvaatlečių varžybose JAV įvykdė Europos čempionato normatyvą

Palo Alte (Kalifornija) per „Payton Jordan Cardinal“ varžybas penktąją vietą užėmusi Natalija Piliušina beveik 5 sekundėmis pagerino asmeninį rekordą (4 min. 09,51 sek.) ir įvykdė Europos čempionato normatyvą.
Natalija Piliušina
Natalija Piliušina / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pasak Lietuvos lengvosios atletikos federacijos, visų laikų šalies 1500 m bėgikių sąrašuose ji pakilo į šeštąją vietą, o iki olimpinio B normatyvo pritrūko vos 0,61 sekundės.

„Penn Relays“ turnyre JAV Tautvydas Kieras (52,93 m) laimėjo disko metimo varžybas, o Rokas Kirlys (46,92 m) buvo 22-as.

Pastarasis lietuvis tarp rutulio stūmikų buvo septintas (16,08 m ), o Ieva Staponkutė (11,99 m) liko penkta.

Barselonoje (Ispanija) Sonata Milušauskaitė užėmė antrąją vietą 5000 m sportiniame ėjime (22:31.28). Tai buvo Ispanijos klubų čempionato aukščiausios lygos varžybos.

Latvijos sostinėje Rygoje antrajame „Sportlat“ pusmaratonyje antras finišavo Marius Diliūnas (1 val. 08 min. 57 sek.), trečias – Kęstutis Jankūnas (1:09:19), dešimtas – Petras Pranckūnas (1:16:42).

Hamburgo (Vokietija) maratone Darius Sadeckas užėmė 24-ąją vietą (2:27:05).

Vakarų Vokietijos ilgų distancijų čempionate 45 metų amžiaus grupėje antroji vieta 5000 m bėgime atiteko Vilijai Birbalaitei (19:42.45).