Belgrado maratone Drazdauskaitė liko antra

Rasa Drazdauskaitė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Rasa Drazdauskaitė
0

22-ą kartą Serbijos sostinėje vykusiame tradiciniame maratone „Belgrade Banca Intesa Marathon 2009“ antrąją vietą tarp moterų užėmė Lietuvos olimpietė Rasa Drazdauskaitė.

Lietuvos bėgikė 42 km ir 192 m distanciją šeštadienį įveikė per 2 valandas 34 minutes ir 59 sekundes. Maratono nugalėtoja tapo Kenijos stajerė Anne Ajepkemboi Kosgei (2:34:51), o trečia finišavo ispanė Maria Ruiz (2:49:32).

Kartu Belgrade stipriausius aiškinosi ir  žemyno kariškiai. Šioje kategorijoje 28-metų amžiaus R.Drazdauskaitė tapo nugalėtoja.

Tarp vyrų Belgrado maratone triumfavo Kenijos bėgikai. Nugalėjo Victoras Kiplagatas Kigenas (2:13:28), aplenkęs tėvynainius Sylvesterį Kipyego Chebį (2:14:25) bei Juliusą Kiplagatą Korirą (2:14:28).

Tai buvo pirmasis Rasos startas šiemet maratone – žiemą sportininkė sakė, jog šiemet tikisi įveikti klasikinį maratoną per 2.30 valandos.