Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 4d. 15:48

Britų lengvaatlečiai prisijungė prie lietuviškos komandos

Lee McLaughlinas
Be1 nuotr. / Lee McLaughlinas

Prieš metus įsikūręs sportininkų klubas „Be1” sulaukė pastiprinimo. Lietuvišką komandą atstovaus du Didžiosios Britanijos lengvaatlečiai.

Sporto klubo pranešime teigiama, kad „Be1” siekis yra suburti pačius perspektyviausius ne tik Lietuvos, bet ir Europos atletus. Glaudžiai bendradarbiaujat su užsienio lengvosios atletikos specialistais, klubas neliko nepastebėtas ir Didžiosios Britanijos sportininkų. Neseniai klubo vadovas pasiekė susitarimą su sprinteriais Lee McLaughlinu ir Alexu D Murdocku dėl prisijungimo į prie lietuvių. Juos treniruoja Didžiojoje Britanijoje gerai žinomas treneris Jasonas Juggleris Carty.

„Džiugu, kad tokio lygio treneris kaip Jasonas, įvertinęs „Be1“ klubo nuveiktus darbus lengvosios atletikos srityje per šiuos metus, sutiko savo dviejų perspektyviausių auklėtinių ateitį susieti su lietuvišku klubu, - džiaugiasi klubo vadovas Andrius Markevičius. - Dažniausiai įvyksta atvirkščiai - perspektyviausi lietuviai išvažiuoja atstovauti užsienio klubams, nes nemato čia esančių galimybių arba apskritai nustoja sportuoti. Todėl, kaip ir žadėjome nuo pat pradžių, stengiamės sudaryti pačias geriausias sąlygas sportininkams Lietuvoje, kad tai neįvyktų. Bendradarbiaujant su tokio lygio sportininkais ir treneriais atsiranda perspektyvos iškelti lengvąją atletiką į aukštesnį lygį ir Lietuvoje.“

Didžiausi nuopelnai dėl šio sandorio yra skiriami sprinto treneriui iš Didžiosios Britanijos Jamesui Kasirye Sebalui.

,,Klubas stengiasi sportininkams suteikti visas įmanomas treniravimosi, atsistatymo ir medicinos paslaugas, kad jie sveiki galėtų siekti kuo aukštesnių rezultatų. Siekiama, kad atletai galėtų konkuruoti ne tik nacionaliniame lygmenyje, bet ir europiniame. Klubas auga, todėl norint, kad jis taptų konkurencingas ir patrauklus, reikia stiprių atletų. Todėl ieškome sportininkų, kurių pagrindu ateityje galėsime apjungti ir jaunesnius, dar augančius sportininkus, tam, kad ne tik įsiveržtume į tarptautinę areną, bet ir padėti sportininkams siekti aukštų rezultatų bei įvykdyti savo išsikeltus tikslus“, – teigė J.K.Sebalas.

„Tai gera perspektyva man, kaip atletui“, - sako Alexas D Murdockas, kuris jau sekančiame sezone pasiruošęs lipti ant pakylos Anglijos čempionatuose. „Aš žinau, kad manimi bus pasirūpinta, o tai man svarbiausia šiame etape. Tikiu, kad su klubo pagalba, galiu pasiekti Tokijo olimpines žaidynes. Dabar viskas priklausys tik nuo mano paties ir mano įdedamų pastangų.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:46
01:42
00:37

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką