Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 2d. 16:43

„Danske Bank Vilniaus maratone“ – istorinis interaktyvus bėgimas, kurį 15min.lt transliuos tiesiogiai

Vlada Musvydaitė ruošiasi „Danske Bank Vilniaus maratonui“
Asmeninio archyvo nuotr. / Vlada Musvydaitė ruošiasi „Danske Bank Vilniaus maratonui“
„To mūsų šalyje, o ir Balijos šalyse dar nebuvo. Šiam precendento neturinčiam įvykiui ruošiasi būrys profesionalų tam, kad užtikrintų, jog viskas pavyktų taip, kaip yra suplanuota“, ‒ apie savo idėją paslaptingai pasakoja „Sporto biržos“ įkūrėja Vlada Musvydaitė. Ji šiuo metu intensyviai ruošiasi rugsėjo 13-ąją dieną vyksiančiam „Danske Bank Vilniaus maratonui“, kurio metu pateiks didelį netikėtumą.

Tiesioginiai interviu bėgant 10 km

Įveikti  „MagneB6.10 km“ trasą aktyvios gyvensenos šalininkei ‒ neturėtų būti didelis iššūkis, tačiau šiam bėgimui  Vlada Musvydaitė ruošiasi itin atsakingai.

Asmeninio archyvo nuotr./Vlada Musvydaitė ruošiasi „Danske Bank Vilniaus maratonui“
Asmeninio archyvo nuotr./Vlada Musvydaitė ruošiasi „Danske Bank Vilniaus maratonui“

„Šį kartą man reikės dvigubai daugiau ištvermės, todėl, kad tapsiu tiesioginės transliacijos moderatore. O transliacija pirmąkart vyks tiesiai iš dešimties kilometrų trasos. Lydima operatorių ir filmavimo kamerų, bėgsiu dešimt kilometrų, kalbinsiu šalia bėgančius dalyvius, uždavinėsiu klausimus ir dalinsiuosi įspūdžiais. Visa tai bus galima stebėti tiesiogiai naujienų portale 15min.lt“, ‒ apie unikalų sumanymą pasakoja V. Musvydaitė.

Išmaniosios technologijos – bėgime

„Idėjai materializuoti reikėjo išties daug darbo. Pavyko užtikrinti, jog techniškai tai įmanoma ir jokių trikdžių neturėtų kilti. Beliko  tinkamai paruošti save, kad bėgant ir kalbant nepritrūktų oro“, – atvirauja Vlada.

Pagrindinė  tiesioginės transliacijos idėja ‒ parodyti, kaip šiuolaikinės technologijos palengvina sportuojančio žmogaus kasdienybę.

Pasak V. Musvydaitės, pagrindinė tiesioginės transliacijos idėja ‒ parodyti, kaip šiuolaikinės technologijos palengvina sportuojančio žmogaus kasdienybę:

„Mano greitį, maršrutą ir sudegintas kalorijas skaičiuos mano išmanusis laikrodis, bėgsiu mūvėdama išmaniomis bėgimo timpomis, kuriose yra speciali kišenė mobiliajam telefonui.“

Danske Bank Vilniaus maratono dešimties kilometrų trasos „MAGNE B6. 10 km“  bėgimo startas ‒ rugsėjo 13 dieną, 14 val., Vilniaus Katedros aikštėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

25:11
10:24
04:58

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką