Dar viena R.Drazdauskaitės pergalė

Ilgų nuotolių bėgikė Rasa Drazdauskaitė sezono pabaigoje džiugina puikiais rezultatais. Lenkijoje ji laimėjo 10 km bėgimą.
Olimpietė Rasa Drazdauskaitė 3000 metrų bėgime konkurenčių neturėjo
Rasa Drazdauskaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Stajerė iš Šiaulių laimėjo tradicines varžybas, skirtas Lenkijos nepriklausomybės dienai. Goleniovo mieste vykusiame bėgime dalyvavo daugiau nei 300 žmonių. Rasa Drazdauskaitė įveikė nuotolį per 33.55 min. Lietuvė užėmė 11–ą vietą tarp visų varžybų dalyvių, o moterų grupėje artimiausią varžovę, ukrainietę Olgą Kalendarovą, aplenkė 3 sekundėmis. Beje, Rasos pasiektas laikas yra vos 11 sekundžių prastesnis už jos geriausią rezultatą, užfiksuotą šių metų rugsėjo Olandijos Utrechto mieste.

Vyrų varžybose nugalėjo Laszlo Tothas iš Vengrijos – 30.07 min.