2021 09 09 /22:51

„Deimantinės lygos“ finiše A.Gudžius liko per žingsnį nuo prizininkų pakylos

Ketvirtadienį Ciuriche baigėsi prestižinės „Deimantinės lygos“ lengvosios atletikos varžybų sezonas. Disko varžybų finale tarp šešių pajėgiausių sportininkų patekęs lietuvis Andrius Gudžius galiausiai užėmė ketvirtą vietą.
Andrius Gudžius
Andrius Gudžius / Kipro Štreimikio nuotr.

Geriausiu penktu mėginimu lietuvis diską numetė 64,04 metro (62,84 – X – X – 63,96 – 64,04 – X).

Už ketvirtą vietą A.Gudžiui atiteko 4 tūkst. JAV dolerių piniginis prizas.

Čempionu, kaip ir tikėtasi, tapo švedas Danielis Stahlis, kurio jau pirmasis metimas (66,49) buvo pergalingas.

Švedas apgynė 2019-aisiais iškovotą titulą.

Sidabras atiteko slovėnui Kristjanui Čehui (65,39), bronza – jamaikiečiu Fedrickui Dacresui (65,33).

Ciuriche startavo ir 400 m bėgime dalyvavusi Agnė Šerkšnienė. Bėgime, kuris nebuvos įtrauktas į „Deimantinės lygos“ lietuvė distanciją įveikė per 52.99 sek. ir finišavo 6-a. Bėgimą laimėjo Norvegijos rekordą pagerinusi Amalie Iuel (51.64 sek.).

Pagrindinio šios distancijos bėgimo „Deimantinės lygos“ čempionės titulą iškovojo amerikietė Quanera Hayes (49.88)