Disko metikų varžybose Taline Alekna ir Gudžius nusileido lyderiams

Sekmadienį Estijos sostinėje vyko lengvosios atletikos turnyras „ERGO World Games Tallinn 2010“, kurio akcentas – komandinės disko metimo varžybos.
V.Aleknos pasirodymas finale
V.Alekna diską numetė už 64,22 m ribos / Alfredo Pliadžio/pliadisfoto.lt nuotr.

Jas laimėjo Estijos komanda (124,55 m), antrą vietą užėmė pasaulio komanda (iranietis Ehsanas Hadadis ir olandas Erikas Cadee), atsilikusi 5 cm, o trečioje pozicijoje liko Lietuva (124,13 m).

Individualioje įskaitoje Virgilijus Alekna užėmė trečią vietą – 64,22 m (63,15–x–64,22–x). Už jį šiek tiek toliau diską numetė Europos čempionas lenkas Piotras Malachowskis (64,59 m) ir Gerdas Kanteris (64,24 m).

Antrasis Lietuvos komandos narys Andrius Gudžius buvo devintas – 59,91 m (59,77–59,91–x–59,13).