Eglė Balčiūnaitė ir Natalija Piliušina pateko į universiados 800 m bėgimo finalą

XXVII-osiose vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos turnyre sėkmingai moterų 800 m bėgimo pusfinalio barjerą įveikė abi Lietuvos atstovės – Eglė Balčiūnaitė ir Natalija Piliušina.
Eglė Balčiūnaitė
Eglė Balčiūnaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Antrajame pusfinalio bėgime E.Balčiūnaitė sugaišo 2 minutes 1,33 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, įvykdė pasaulio pirmenybių B lygio normatyvą bei finišavo antra, o bendroje įskaitoje tarp pusfinalio dalyvių liko ketvirta.

Greičiau už lietuvę pusfinalyje bėgo tik rusė Jekaterina Kupina (2:00,76), Margarita Mukaševa (2:00,92) iš Kazachstano bei dar vieną Rusijos atletė Jelena Kotulskaja (2:01,23).

N.Piliušina pirmajame pusfinalio bėgime distanciją įveikė per 2 minutes 1,59 sekundės ir, pagerinusi asmeninį rekordą, užėmė penktąją vietą bei į finalą pateko su septintu rezultatu.