Eglė Balčiūnaitė iškovojo universiados bronzą ir įvykdė pasaulio čempionato A lygio normatyvą

Eglė Balčiūnaitė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Eglė Balčiūnaitė
Šaltinis: BNS
0

Penktąjį medalį Lietuvai XXVII-oje vasaros universiadoje Kazanėje (Rusija) iškovojo lengvaatletė Eglė Balčiūnaitė.

Bronzos medalį 800 m bėgime iškovojusi E. Balčiūnaitė antradienį finale distanciją įveikė per 1 minutę 59,82 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, įvykdė pasaulio čempionato A lygio normatyvą.

Greičiau už lietuvę finale bėgo tik universiados čempione tapusi bei Kazachstano rekordą šioje distancijoje pagerinusi Margarita Mukeševa (1:58,96) ir sidabru pasipuošusi rusė Jekaterina Kupina (1:59,57).

Kita finale bėgusi Lietuvos atletė Natalija Piliušina sugaišo 2 minutes 4,62 sekundės ir finišo liniją kirto paskutinė – aštunta.