Ėjikė Brigita Virbalytė pagerino Lietuvos rekordą

Penktadienį Alytuje vykusiame sportinio ėjimo festivalyje „Alytus-2011“ šalies moterų rekordą 20 km distancijoje pagerino ir šalies čempione tapo Brigita Virbalytė.
Sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2010“ akimirkos
Brigita Virbalytė / Alfredo Pliadžio/sportas.info nuotr.

Ji nuotolį nužingsniavo per 1 valandą 30 minučių 15 sekundžių ir 11 sekundžių pagerino nuo 2008-ųjų Pekino olimpiados Sonatai Milušauskaitei priklausiusį rekordą.

21-a sekunde nuo nugalėtojos atsilikusi antra finišavo Kristina Saltanovič, o trečią vietą užėmė viešnia iš Latvijos Agnese Pastare (1:32:10).

Šalies pirmenybių bronos medalį šioje distancijoje iškovojo ketvirtą vietą užėmusi Neringa Aidietytė (1:34:01).

Vyrų 20 km distancijoje triumfavo baltarusiai – Ivanas Troickis (1:21:22) ir Denisas Simanovičius (1:21:26), o trečias liko lenkas Lukaszas Nowakas (1:21:30).

Geriausiai iš lietuvių startavęs bei šalies čempiono titulą iškovojęs Marius Žiūkas nuo nugalėtojo atsiliko 18 sekundžių ir finišavo ketvirtas.

Iš viso pagrindinėje 20 km distancijoje varžėsi 22-i moterys ir 26-i vyrai.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas