TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Ėjikė Kristina Saltanovič Portugalijoje užėmė aštuntąją vietą

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) surengtose 22-osiose „Grande Premio International“ sportinio ėjimo varžybose Portugalijoje, kurios įtrauktos į IAAF „Iššūkio“ ciklą aštuntąją vietą užėmė Kristina Saltanovič.
Lietuvos sportininkės žingsniuoja olimpinius 20 km
Lietuvos sportininkės žingsniuoja olimpinius 20 km / Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos sportininkė 20 km distancijoje sugaišo 1 valandą 33 minutes 47 sekundes.

Nugalėtoja tapo olimpinė čempionė bei šios rungties pasaulio rekordininkė rusė Jelena Lašmanova. Ji distanciją įveikė per 1 valandą 28 minutes 19 sekundžių ir 12 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusią Mirną Ortiz iš Gvatemalos.

Trečia finišavo portugalė Ana Cabecinha – 1 val. 29 min. 21 sek..

Praėjusių metų šių varžybų nugalėtoja ispanė Beatriz Pascual (1:31:49) liko šešta.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti