Europos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybėse šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas buvo aštuntas

Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionate Italijoje aštuntąją vietą vaikinų šuolio į aukštį rungtyje užėmė Adrijus Glebauskas.
Pasaulio vyrų lengvosios atletikos čempionatas: vyrų šuoliai į aukštį
Šuolių į aukštį varžybų akimrika. / Alfredo Pliadžio/pliadisfoto.lt nuotr.

Šeštadienį finalinėse varžybose penki pirmieji Lietuvos atstovo šuoliai (1,98 m; 2,03 m; 2,07 m; 2,10 m; 2,12 m) buvo sėkmingi, bet 2,14 m aukščio įveikti jam nepavyko.

Aukso medalį dvylikos finalo dalyvių varžybose iškovojo vengras Adamas Gerencseras (2,16 m), antras buvo vokietis Tobiasas Potye'as (2,16 m), o bronzą iškovojo baltarusis Andrejus Skabeika (2,16 m).