Europos veteranų lengvosios atletikos pirmenybėse Lietuvos disko metikės iškovojo du medalius

Vokietijoje, Lenkijoje bei Čekijoje - Neisse-Nisa-Nysa Euroregione - tęsiasi XVIII-as Europos veteranų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame du apdovanojimai pirmadienį atiteko Lietuvos atstovėms.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Keturiasdešimtečių (M40) amžiaus grupėje Austra Mikelytė iškovojo aukso medalį (pirmąjį Lietuvos rinktinėje) disko metime – 45.74 m, o Janina Lapienienė (W50) pelnė sidabrą, diską numetusi 39.88 m.

3000 m kliūtinis bėgimas:

7. Kęstutis Abromaitis (M55)   18 min. 10,04 sek.

Šuolis į aukštį:

5. Romualdas Jakutis (M45)              1,78 m

Kūjo metimas

5. Rimvydas Medišauskas (M50, 6 kg)    49,64 m
8. Antanas Černiauskas (M75, 4 kg)     33,92 m
11.Leonardas Varnas (M60, 5 kg)        41,06 m

Komandų rikiuotėje Lietuvos ekipa su 7 apdovanojimais – 1 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos – užima 24-ąją vietą.

Pirmauja Vokietijos (320 – 114, 100, 106) Vokietijos lengvosios atletikos veteranai, lenkiantys Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos (57 – 26, 13, 18) bei Italijos (49 – 16, 16, 17) atstovus.