„Eurovaistinės 10 km bėgimą“ Panevėžyje laimėjo Justinas Beržanskis ir Milda Vilčinskaitė

Sekmadienį Panevėžio centre rinkosi bėgimo entuziastai iš visos Lietuvos. Apie 400 mėgėjų ir profesionalų varžėsi „EUROVAISTINĖS 10 km bėgimo taurės“ trečiajame etape. Kartu su bėgimo mėgėjais 5 kilometrų trasą įveikė ir daugkartinė Lietuvos futbolo čempionė – Panevėžio „Ekrano“ komanda.
„Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas Panevėžyje
„EUROVAISTINĖS 10 km bėgimo taurės“ etapas Panevėžyje / Augusto Didžgalvio nuotr.

10 kilometrų distancijoje nepralenkiamas buvo Justinas Beržanskis, atstumą įveikęs per 30 minučių ir 48 sekundes. Antrasis liko Valdas Dopolskas (31:55), trečias – Aurimas Skinulis (32:04).

Moterų 10 kilometrų bėgime triumfavo Milda Vilčinskaitė (35:11). Trečią kartą „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurėje“ dalyvavusi sportininkė trečią kartą pagerino asmeninį rezultatą ir įveikė pagrindinę konkurentę Vaidą Žūsinaitę, kuri atsiliko 10 sekundžių ir liko antra (35:21). Trečią vietą moterų bėgime užėmė Dainora Masiulienė (46:42).

Vyru 5 kilometrų bėgime greičiausias buvo Artūras Meška (15:58). Antras finišavo Regimantas Tarasevičius (16:12), trečias – Simonas Steponavičius (16:29).

Greičiausias iš žiūrovų audringai palaikomo Panevėžio „Ekrano“ buvo puolėjas Lukas Baranauskas, distanciją įveikęs per 18 minučių ir 9 sekundes.

Moterų bėgime 5 kilometrus greičiausiai įveikė Nadežda Roždestvenskaja (19:42). Antra liko Agnė Šukytė (20:59), trečia – Renata Druskytė (21:52).

Kitas „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ etapas vyks birželio 1 dieną Šiauliuose.