Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Federacijai apie nėštumą nepranešusi Dovilė Dzindzaletaitė skundžiasi diskriminacija

Dovilė Dzindzaletaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dovilė Dzindzaletaitė
Šaltinis: 15min
26
A A

Neseniai apie nėštumą viešai prabilusi trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė jaučiasi nuskriausta. Lengvaatletė teigia, kad buvo oficialiai pašalinta iš Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės dėl nėštumo, tačiau tokias kalbas neigia Lengvosios federacijos generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva.

Apie pirmagimio laukimą paskelbusi sportininkė praleis Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Tai buvo staigmena ir pačiai Lietuvos lengvosios atletikos federacijai, kuri apie sportininkės gyvenimo pokyčius nieko nežinojo.

Dabar sportininkė kaltina federaciją nepagrįstu išmetimu iš rinktinės.

„Labai liūdna ... Kad visas mano 10 metų darbas buvo neįvertintas ir tiesiog lengva ranka mane oficialiai išbraukė iš Lietuvos rinktinės sąrašų. Jaučiuosi diskriminuojama ir nebereikalinga jog laukiuosi vaikelio. Gal kam pasirodys jog labai ne laiku juk olimpinės žaidynės. Bet niekas nepagalvoja jog kitais metais Pasaulio čempionatas ir dar daugybė varžybų iki sekančių olimpinių žaidynių...“ – apmaudą socialiniame tinkle liejo sportininkė.

Ji mums vis dar oficialiai nėra pranešusi, kad yra nėščia.

Lengvosios atletikos federacijos generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva 15min teigė, kad sportininkė iš jokių sąrašų pašalinta nebuvo: „Nežinau, kodėl jinai taip nusprendė. Niekas nieko nepašalino. Ji mums vis dar oficialiai nėra pranešusi, kad yra nėščia. Teko viską sužinoti tik iš žiniasklaidos. Akivaizdu, kad Rio jinai negalės startuoti, todėl iš olimpinės rinktinės turės būti išbraukta. Bet to dar nebuvo.“

Anot N.Medvedevos, sportininkės pašalinimas iš olimpinės rinktinės nereiškia, kad ji nebepriklausys lengvosios atletikos rinktinei: „Jinai turėtų negauti pinigų stovykloms ir pasirengimui, nes juk niekam ir nesirengs. Bet stipendiją ji turėtų išsaugoti. Tai sprendžia olimpinis komitetas.“

„Tikiu, kad ji į sportą sugrįš sėkmingai. Aš ir pati po gimdymo sugrįžau. Bet tam reiks laiko. Ne pusės metų, o galbūt pusantrų“, – aiškino buvusi sportininkė.

Labai liūdna ... Kad visas mano 10metų darbas (Lietuvos rekordas.. .Pasaulio jaunimo cempionatas 2vt ...Europos U23...

Posted by Dovile Dzindzaletaite on 2016 m. kovo 29 d.

Praėjusieji metai D.Dzindzaletaitei buvo ypač sėkmingi.

Nacionalinis rekordas, Europos iki 23 metų čempionato aukso medalis ir Rio olimpinis normatyvas – tokį laimikį po vasaros sezono susikrovė trišuolininkė D.Dzindzaletaitė. 22 metų sportininkė privertė užsieniečius laužyti liežuvį, vis dažniau tariant jos pavardę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką