Gabija Galvydytė pagerino Lietuvos rekordą

Šį savaitgalį įvyko daugumos JAV studentų konferencijų čempionatai, kuriuose sėkmingai pasirodė ir Lietuvos sportininkai.
Gabija Galvydytė
Gabija Galvydytė / Alfredo Pliadžio/LLAF nuotr.

Luboke vykusiame „Big 12“ konferencijos čempionate sėkmingai pasirodė Gabija Galvydytė.

800 m atrankos bėgime ji finišavo antra (2:05,87) ir šeštadienį bėgo finale. Jame ji užėmė antrą vietą ir pagerino Lietuvos uždarų patalpų rekordą – 2 min. 01,07 sek., kuris (2:01,23) nuo 2011 metų priklausė Eglei Balčiūnaitei.

Penktą vietą penkiakovėje užėmė Urtė Bačianskaitė – 4052 taškai (8.92 – 1.65 – 15.42 – 5.63 – 2:29.47).

U.Bačianskaitė dalyvavo dar vienoje rungtyje – rutulio stūmime. Užimta penkiolikta vieta – 14.76 m.

Po nesėkmingo barjerinio bėgimo Olivija Vaitaitytė varžėsi dar dviejose rungtyse, o likusiose dviejose penkiakovės rungtyse jau nerungtyniavo (10.96 – 1.68 – 10.73 – DNS – DNS).

„Sun Belt“ konferencijos čempionate trečią vietą šuolyje į tolį užėmė Algirdas Strelčiūnas – 7.40 m.

„American Athletic Conference“ čempionate Birminghame Dominyka Petraškaitė 800 m bėgime buvo penkiolikta (2:17,24).

„Ivy League“ čempionate Tomas Keršulis su septintu (savo bėgime buvo antras) 400 m atrankos rezultatu (48,50) pateko į sekmadienio finalinius bėgimus.

„Conference USA“ čempionate Linčburge Dominykas Čepys nustūmė rutulį 16.64 m ir užėmė antrą vietą. Svorio (15.87 kg) metime jis buvo keturioliktas (15.40).