Geriausi Europos lengvaatlečiai – M.Lasickienė ir K.Warholmas

Norvegijos bėgikas Karstenas Warholmas ir neutrali atletė Marija Lasickienė išrinkti geriausiais Europos metų lengvaatlečiais. Pora apdovanota šeštadienį Taline per Senojo žemyno lengvosios atletikos apdovanojimus.
Marija Lasickienė
Marija Lasickienė / „Instagram“ nuotr.

K.Warholmas Dohoje sėkmingai apgynė pasaulio čempiono titulą 400 m bėgimo su barjerais rungtyje, o Ciuriche užfiksavo antrą geriausią rezultatą per visą šios rungties istoriją.

M.Lasickienė tapo pirmąją moterimi lengvosios atletikos istorijoje, kuri laimėjo tris pasaulio čempionatus šuolių į aukštį rungtyje, o taip pat pridėjo Europos uždarų patalpų čempionato aukso medalį.

„Kylančios žvaigždės“ apdovanojimas įteiktas vokiečiui Niklasui Kaului. 21-erių sportininkas tapo jauniausiu visų laikų pasaulio čempionu dešimtkovės rungtyje.

Tarp merginų šis apdovanojimas įteiktas aštuoniolikmetei ukrainietei Jaroslavai Machučich, kuri pasiekė U20 pasaulio rekordą šokdama į aikštį (2,04 m), o Dohoje nusileido tik M.Lasickienei ir iškovojo sidabrą.