Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 9d. 12:11

Grinčikaitė: nespėjau suvokti, ką laimėjau (video)

L.Grinčikaitė ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio
Vaidoto Zajarsko nuotr. / L.Grinčikaitė ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio

Pasaulio studentų universiadoje Serbijos sostinėje trečiadienį aukso medalį moterų 100 metrų bėgime iškovojusi Lina Grinčikaitė savo laimėjimą galutinai suvokė tik kitą rytą, rašoma „Kobra TV“ ir LSSA pranešime.

100 m bėgimo finale L.Grinčikaitė aplenkė visas septynias varžoves ir pasiekė naują asmeninį rekordą – 11,31 sekundės. Sprinterė tapo ketvirtąja Lietuvos lengvaatlete, kuriai pavyko tapti universiados čempione. Anksčiau universiadose nugalėti pavyko Anai Kasteckajai (Ambrazienei), Margaritai Navickaitei ir Viktorijai Žemaitytei.

– Kokie pirmieji įspūdžiai?

–  Dar nespėjau truputį susivokti, nes vakar viskas greitai įvyko ir vėlai grįžau. Tai tik šiandien ryte atsikėlusi supratau, kad tapau čempione.

– Ar tikėjaisi laimėti?

– Žinoma, kaip ir kiekvienas sportininkas kelia sau aukščiausius tikslus, buvo matyti, kad galima laimėti, ir tam ruošiausi.

– Ar stiprios varžovės universiadoje?

– Dauguma visų varžovių buvo matytos ir iš elito, jų asmeniniai rezultatai labai aukšti. Bet aš pasiekiau asmeninį rezultatą ir taip išėjo, kad lyderiavau.

– Oro sąlygos per finalius bėgimus nesutrukdė siekti aukštų rezultatų?

– Kai atvažiavome į apšilimo aikštę, tai buvo kažkoks baseinas. Tik po 30 minučių pašalino susikaupusį vandenį, manėme, kad nukels bėgimus. Bet skųstis negalima, nes sąlygos visoms sportininkėms buvo vienodos.

– Kokie dar laukia startai universiadoje?

– Šeštadienį startuosime 4 po 100 metrų ir dar galime kovoti dėl medalių. Sėkmingai nubėgusios ir nepametusios lazdelės galime ir stenksimės tai padaryti.

– Koks universiados lygis, gyvenimo sąlygos?

– Aš vertinčiau labai gerai, nes ir bazė, ir gyvenimo sąlygos geros. Aukštas meistriškumo lygis, stiprūs varžovai.

VIDEO: Universiada 2009 07 08 Lengvoji Grincikaites komentaras

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką