Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 11, 14:08

Į finalą patekusi Zinaida Sendriūtė skundėsi dėmesio trūkumu

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate Londone puikiai startavo disko metikė Zinaida Sendriūtė. Jau pirmuoju bandymu pasiekusi geriausią asmeninį sezono rezultatą – 61,48 m – lietuvė žengė į finalą. Be trenerio į pasaulio čempionatą atvykusi sportininkė po atrankos apgailestavo dėl dėmesio trūkumo.
Zinaida Sendriūtė
Zinaida Sendriūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Bendroje įskaitoje lietuvė užėmė dvyliktą vietą ir pateko į finalą, kuris vyks sekmadienį.

Gavusi bilietą į finalą Z.Sendriūtė pabrėžė, kad pagal sąlygas, kokias turi, jai tai geras pasiekimas: „Sąlygas turiu tokias, kokias turiu. Daug niuansų, kurių nevardysiu. Jeigu sudėjus, ką turi kiti čia atvykę – trenerius ir kineziterapeutus – tai tada galima tikėtis aukštų rezultatų, o jei aš pateksiu į aštuntuką, tai bus vau. Manęs situacija netenkina. Trenerio reikia, kad būtų visada šalia. Ir kineziterapeuto reikia. “

Čempionato normatyvo neįvykdžiusi, bet vardinį kvietimą gavusi 32-ejų sportininkė į Londoną iš tiesų atvyko viena. Palyginimui, vieną iš rinktinės lyderių Airinę Palšytę lydi trenerė, kineziterapeutas ir psichologė.

„Iš esmės savo pasirodymu esu patenkinta, negaliu būti nepatenkinta. Mano sezonas buvo vėlyvas ir visko buvo, tai žinojau, kad arba pirmu bandymu pateksiu, arba jokiu. Paskui jau nepersistengiau, nes žinojau savo galimybes atrankoje. Vis tiek norėjau patekti į finalą“, – apie mintis sektoriuje kalbėjo skuodiškė.

Finalo normatyvas buvo 62,50 m, jį įvykdė septynios atletės. Iš pirmosios atrankos grupės tai padarė Sandra Perkovič (69,67), Denia Caballero (63,77) ir Andressa De Morais (62,80). Iš antrosios – Yaime Perez (65,58), Dani Stevens (65,56), Mélina Robert-Michon (63,97), Yang Chen (62,71).

„Finale bus kova. Ten daug stiprių varžovių, o aš išvis tokia su vardiniu kvietimu tik atvažiavau. Jaučiuosi jaukiai ir kaip namuose, per daug neišgyvenu“, – spaudimo prieš lemiamas varžybas nejautė lietuvė.

Alfredo Pliadžio nuotr./Zinaida Sendriūtė
Alfredo Pliadžio nuotr./Zinaida Sendriūtė

Prieš pasaulio čempionatą šį sezoną Z.Sendriūtė toliausiai diską sviedė 60,50 m, o per savo karjerą yra pasiekusi net 65,97 m žymę.

32-ejų lengvaatletė prieš dvejus metus pasaulio čempionate Pekine atrankoje užėmė 13-ąją vietą.

Londone vykstančiame pasaulio čempionate Lietuvai medalį jau iškovojo vyrų disko metimo varžybas laimėjęs Andrius Gudžius.

Zinaidos Sendriūtės pasirodymas atrankoje
Pirmas bandymas Antras bandymas Trečias bandymas
61,48 m X 57,57 m

Lietuvių startai pasaulio lengvosios atletikos čempionate (Lietuvos laiku):

  • Rugpjūčio 11 d. (penktadienis)

Vakarinė sesija. 21.35 val. 800 m bėgimo pusfinalis (dalyvauja Eglė Balčiūnaitė)

  • Rugpjūčio 12 d. (šeštadienis)

Vakarinė sesija. 21.05 val. šuolių į aukštį finalas (dalyvauja Airinė Palšytė)

  • Rugpjūčio 13 d. (sekmadienis)

Rytinė sesija. 9.45 val. 50 km sportinis ėjimas (dalyvauja Artur Mastianica)

14.20 val. 20 km sportinis ėjimas (dalyvauja Brigita Virbalytė-Dimšienė, Živilė Vaiciukevičiūtė, Monika Vaiciukevičiūtė)

16.20 val. 20 km sportinis ėjimas (dalyvauja Marius Žiūkas)

Vakarinė sesija. 21.10 val. disko metimo finalas (dalyvauja Zinaida Sendriūtė)

22.10 val. 800 m bėgimo finalas (gali dalyvauti Eglė Balčiūnaitė)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką