Isinbajeva laimėjo, tačiau rekordo nepasiekė

Du kartus šuolių su kartimi olimpinė čempionė rusė Jelena Isinbajeva Ukrainoje, Donecke, laimėjo tarptautinį turnyrą „Karties žvaigždės“ ir pakartojo geriausią sezono rezultatą pasaulyje – 4,85 metro.
Jelenai Isinbajevai dar vcienas pasaulio rekordas nepakluso
Jelenai Isinbajevai dar vienas pasaulio rekordas nepakluso. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau būdama varžybų nugalėtoja šuolininkė bandė šturmuoti uždarų patalpų pasaulio rekordą, tačiau kartelės, pakeltos į 5,01 metro aukštį, nepavyko įveikti. Rusės dabar laukia startas pasaulio uždarų patalpų čempionate Katare. Antra liko brazilė Fabina Murer (4,70 m), trečia – lenkė Monika Pyrek (4,60 m).

Tarp vyrų nugalėjo lenkas Pszenyslawas Czerwinskis, įviekęs 5,82 metro. Antras buvo britas Stevenas Lewisas (5,72 m), trečias – tiek pat peršokęs ukrainietis Denisas Jurčenka.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas