Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 29, 21:55

Įspūdingas vakaras olimpiniame festivalyje – lengvaatlečiai iškovojo auksą ir sidabrą

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Banska Bistricoje (Slovakija) penktadienį medaliais pasipuošė trišuolininkė Aurėja Beniušytė ir sprinteris Danielius Vasiliauskas.
Danielius Vasiliauskas
Danielius Vasiliauskas / LTOK nuotr.

Trišuolio rungties finale A. Beniušytė geriausiu šeštuoju bandymu nušoko 13,04 m ir, pagerinusi asmeninį rekordą, iškovojo aukso medalį. Lietuvė jau pirmuoju bandymu nušoko 12,58 m ir lyderės pozicijos neužleido visų varžybų metu.

„Pati negaliu patikėti tuo, ką padariau. Tikrai nesitikėjau tiek nušokti. Tikslas buvo 12,70 m, o kai pamačiau rezultatą negalėjau sulaikyti emocijų, ašaros ištryško. Nuostabu, negaliu atsidžiaugti.

Pirmuoju bandymu nušokus 12,58 m pasidarė ramiau, nes žinojau, kad finale mergaitės labai stengtis. Paskutiniojo bandymo metu sukaupiau visas jėgas ir atidaviau viską, ką galėjau“, - po varžybų kalbėjo A.Beniušytė.

Jau atrankos varžybose lietuvė nušoko 12,58 m ir, pagerinusi asmeninį rezultatą, į finalą pateko pirmuoju numeriu.

Sidabro medaliu pasipuošė sprinteris D. Vasiliauskas. 200 m bėgimo finale jis distanciją įveikė per 21,56 sek. ir, pagerinęs asmeninį rezultatą, iškovojo sidabro medalį.

„Jaučiuosi puikiai nes atidaviau save 100 proc. Treneriai prieš varžybas sakė, kad pilnai neatsiduodu, tai šį kartą padariau viską, ką galėjau. Prie finišo pamačiau iš dešinės artėjantį varžovą, tai tiesiog roviau į priekį. Paskui išgirdau, kad esu antras ir labai apsidžiaugiau. Nesitikėjau tokio rezultato“, - sakė sprinteris.

Ketvirtadienį atrankos varžybose jis finišavo per 21,82 sek. ir bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą.

Iš viso Lietuvos rinktinė Europos jaunimo olimpiniame festivalyje iškovojo 9 medalius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką