TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune baigėsi Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas (visi rezultatai)

Lietuvos aštuoniolikmečių rekordą pagerino sprinteris Kostas Skrabulis.
A.Pliadžio nuotr. / Lietuvos aštuoniolikmečių rekordą pagerino sprinteris Kostas Skrabulis.
Šaltinis: BNS
0
A A

Šeštadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos jaunimo ir iki 23 metų amžiaus atletų lengvosios atletikos pirmenybės.

Antrąją varžybų dieną sportininkai aukštais rezultatais nenudžiugino ir tik vyresniųjų grupės varžybose šuolininkė su kartimi Vitalija Dejeva iš Kauno peršoko 3,70 m bei pagerino šalies sezono rekordą.

Greitai atrankos varžybose bėgo kaunietis Aivaras Pranckevičius. Jis 200 m distancijoje sugaišo 21,35 sekundės ir tai yra aštuntas rezultatas šios rungties Lietuvos istorijoje.

Antros dienos rezultatai:

Jaunimas
RungtisSportininkėMiestasRezultatasSportininkasMiestasRezultatas
200 mŽivilė BrokoriūtėKlaipėda24,76 sek.Domantas ŽalgaKaunas21,66 sek.
800 mŽivilė PetrauskaitėPanevėžys, Pasvalys2:13.77Valentinas RudysVilnius1:52.81
5000 mRūta JuškevičiūtėMarijampolė20:47.11Šarūnas MockusŠiaulių raj.15:49.46
3000 m kl/b---Andrius JuknevičiusPakruojis, Šiauliai9:18.58
400 m b/bAgnė GanytėVilnius1:03.91Nerijus RimkevičiusŠiauliai55.03
KartisGiedrė VikniūtėKaunas3.00 mEdvinas SmetonisPanevėžys3.80
TrišuolisDovilė DzindzaletaitėŠiauliai12.88Vytautas SkrebėŠiauliai14.73
KūjisMargarita MatulevičiūtėMarijampolė46.24Tomas JuknevičiusPanevėžys67.34
IetisLiveta JasiūnaitėRokiškis48.37Marius SimanavičiusKaunas69.61

 

Iki 23 metų
RungtisSportininkėMiestasRezultatasSportininkasMiestasRezultatas
200 mEva MisiūnaitėŠiauliai25.58Aivaras PranckevičiusKaunas21.72
800 mBanga BalnaitėKlaipėda2:09.71Petras GliebusVilnius, Trakai1:51.90
5000 mEdvina MačiulaitytėVilkaviškis22:15.41---
3000 m kl/bEvelina UševaitėŠiauliai11:12.75Justinas BeržanskisŠiauliai8:58.76
400 m b/bIrma MačiukaitėPasvalys1:00.54Valdas ValintėlisVilnius52.75
KartisVitalija DejevaKaunas3.70Mantvydas SpudisŠiauliai4.20
TrišuolisJana NosovaKaunas12.80Darius AučynaVilnius, Švenčionys15.47
KūjisŽivilė ŠčevinskaitėPanevėžys44.04Karolis IljinasMarijampolė32.68
IetisIeva ŠčiukauskaitėKaunas46.12Nerijus LučkauskasKaunas68.63
estafetė 4x400 mA.Abramavičiūtė, J.Vaišnoraitė, V.Latyšovičiūtė, L.MalkevičiūtėVilnius3:54.71A.Ridikas, P.Gliebus, J.Gliebus, M.StriokasVilnius3:19.22


Pirmąją varžybų dieną Lietuvos aštuoniolikmečių rekordą pagerino sprinteris Kostas Skrabulis. Vilnietis 100 m nubėgo ir 10,52 sekundės ir tai yra 7-8-as rezultatas per visą Lietuvos lengvosios atletikos istoriją.

Savo rezultatą į dešimties geriausių šalies šuolininkų į tolį sąrašą įsirašė pirmenybių iki 23 metų auksą iškovojęs Darius Aučyna, penktadienį nuskriejęs 7 metrus ir 90 centimetrų.

Pirmosios dienos rezultatai:

Jaunimas
RungtisSportininkėMiestasRezultatasSportininkasMiestasRezultatas
100 mRaimonda MeidutėPanevėžys, Utena12.61 sek.Kostas SkrabulisVilnius10.52 sek.
400 mRoberta StučkaitėAlytus57.64Domantas ŽalgaKaunas48.77
1500 mLoreta KančytėKaunas, Alytus4:57.25Valentinas RudysVilnius3:57.64
3000 mGintarė ZenkevičiūtėVilnius, Švenčionys9:58.43---
10000 m---Valdas DopolskasVilniaus raj.33:56.20
100 m b/bŽivilė BrokoriūtėKlaipėda14.29---
110 m b/b---Nerijus RimkevičiusŠiauliai, Elektrėnai14.42
AukštisGintarė NesteckytėPlungė1.80Ernestas RaudysKaunas2.00
TolisNeringa GedaminskaitėPasvalys5.64Mantas ŠimkusPlungė6.90
RutulysLaura GedminaitėVilnius, Tauragė14.32Marius ŠilenskisVilnius17.86
DiskasIeva ZarankaitėUtena43.85Mažvydas ButkusKaunas52.94

 

Iki 23 metų
RungtisSportininkėMiestasRezultatasSportininkasMiestasRezultatas
100 mIrma MačiukaitėPasvalys12.52Aivaras PranckevičiusKaunas10.61
400 mEva MisiūnaitėŠiauliai56.56Gediminas KučinskasŠiauliai49.12
1500 mBanga BalnaitėKlaipėda4:30.62Petras GliebusVilnius, Trakai3:58.27
10000 mSnežana DopolskaitėVilniaus raj.44:06.17Paulius BieliūnasVilnius, Marijampolė33:36.05
100 m b/bJustina AbariūtėVilnius14.31---
110 m b/b---Andrius LatvinskasKaunas, Marijampolė15.02
AukštisJustina AbariūtėVilnius1.68Justinas RudisŠiauliai2.00
TolisInga GarbašauskaitėKaunas, Pasvalys5.91Darius AučynaVilnius, Švenčionys7.90
Rutulys---Artūras GurklysVilnius17.05
Diskas---Andrius GudžiusKaunas56.33
estafetės 4x100 mI.Dobregaitė, E.Žitkevičiūtė, A.Vilimaitė, R.MeidutėPanevėžys49.50M.Galdikas, D.Žalga, U.Savickas, K.SkrabulisLietuvos rinktinė41.87

 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką