Kauno miesto pirmenybėse – 5 geriausi Lietuvos sezono rezultatai

Antradienį ir trečiadienį Kauno lengvosios atletikos manieže vyko atvirasis šio miesto žiemos čempionatas bei jaunių pirmenybės. Po ilgokos pertraukos bėgimo takelyje startavo viena pajėgiausių šalies sprinterių Edita Kavaliauskienė, o šuolininkė į aukštį Milda Kulikauskaitė pirmą kartą gyvenime įveikė 1,80 metro aukštį.
Milda Kulikauskaitė pirmą kartą įveikė 1,80 metro aukštį
Milda Kulikauskaitė pirmą kartą įveikė 1,80 metro aukštį. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Sporto meistro lygio rezultatus čempionate pasiekė Rytis Sakalauskas (60 metrų bėgimas – 6,80 sekundės) ir Austra Skujytė (rutulio stūmimas – 16,90 metro).

Dar aštuoni sportininkai įvykdė kandidato į sporto meistrus normatyvus: Silvija Pesackaitė 60 metrų įveikė per 7,69, Žilvinas Mitrikevičius per 6,89, Aivaras Pranckevičius per 6,99, o Egidijus Dilys per 7 sekundes. Šią ribą peržengė ir šuolininkė į aukštį Milda Kulikauskaitė – 1,80 metro (ji tapo 26-a Lietuvos šuolininke, įveikusia šią ribą). Rūta Moliejūtė peršoko 1,75 metro, Mantas Dilys trišuoliu nuskriejo 15,63 metro, o Andrius Kulvičius rutulį nustūmė 15,71 metro.

Alfredo Pliadžio nuotr./Edita Kavaliauskienė

Užfiksuoti penki geriausi Lietuvos sezono rezultatai: moterų šuolių su kartimi (Vitalija Dejeva ir Giedrė Vikniūtė – 3,30), trišuolio (Samanta Gavelytė – 11,72), rutulio stūmimo (Austra Skujytė – 16,90) ir 3 000 m sportinio ėjimo (Rita Kaselytė – 14:28,91), vyrų trišuolio (Mantas Dilys – 15,63).

Po ilgokos pertraukos į bėgimo takelį grįžo daugkartinė Lietuvos sprinto čempionė Edita Kavaliauskienė (Lingytė) – ji 60 metrų distanciją atrankos bėgime įveikė per 7,84 sekundės (antras laikas po S.Pesackaitės), o finale nestartavo. Bėgikės treneris A.Stanislovaitis teigė, kad LAF taurės varžybose Edita jau rungtyniaus visu pajėgumu.