Kuklus bėgiko Vitalijaus Kozlovo rezultatas Senojo žemyno čempionate Ispanijoje (nuotraukos)

Europos lengvosios atletikos pirmenybėse Ispanijoje vyrų 800 m rungties viename atrankos bėgimų priešpaskutinis – septintas – finišavo, į pusfinalį nepateko bei iš kovos dėl medalių pasitraukė Vitalijus Kozlovas.
Vitalijus Kozlovas
Vitalijus Kozlovas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos sportininko rezultatas – 1 minutė 52,18 sekundės. Tarp 32 rungties dalyvių V.Kozlovas aplenkė vos tris varžovus – švedą Antoną Asplundą, Christophe'ą Bestgeną iš Liuksemburgo bei kitą Švedijos bėgiką Mattiasą Claessoną – ir užėmė 28-ą vietą.

Olandijos lengvaatletis Robertas Lathouwersas šios rungties kvalifikacijoje buvo diskvalifikuotas. Atrankoje greičiausiai 800 m bėgo čekas Jakubas Holusa (1:47,94), ispanas Kevinas Lopezas (1:48,13) ir Brice'as Etesas (1:48,54) iš Monako.

Senojo žemyno pirmenybės trečiadienį baigėsi ir Silvestrui Guogiui. Dvidešimtmetis lengvaatletis 400 metrų barjerinio bėgimo atrankos varžybose distanciją įveikė per 53,38 sek. ir į pusfinalį nepateko. Bendroje įskaitoje jis užėmė priešpaskutinę, 26-ąją, vietą. Geriausias S.Guogio šio sezono rezultatas ir asmeninis rekordas – 51,03 sek.