Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 11, 15:52

Labiausiai laukiami

Lengvosios atletikos portalas trackandfieldnews sudarė labiausiai laukiamų 2010 metų lengvosios atletikos įvykių dešimtuką.
Ką parodys grįžęs Justinas Gatlinas?
Ką parodys grįžęs Justinas Gatlinas? / „Scanpix“ nuotr.

1. Ir vėl Usainas Boltas – tačiau šį kartą ne 100 ar 200 metrų distancija. Laukiama ir jo starto 400 distancijoje, arba net šuolio į tolį sektoriuje.

2. Pirmasis Brilijantinės Lygos” serijos sezonas. Ypatingai tie etapai, kur akis į akį susitiks U.Boltas, T.Gay’us ir Asafa Powellas.

3. Negalimų priešlaikinio startų taisyklės įvedimas visose varžybose ir kokią įtaką ji turės rezultatams.

4. Kenenisa Bekele planai pagerinti pasaulio rekordą 10 000 metrų bėgimo rungtyje.

5. Samuelio Wanjiru ir Haile Gebreselassie dvikova maratono trasoje. Naujoji maratono žvaigždė prieš dabartinį pasaulio rekordininką.

6. Pernai Blanka Vlasič liko tik per žingsnį nuo naujo pasaulio rekordo šuolio į aukštį sektoriuje. Ar šis žingsnis bus žengtas šiemet?

7. Geriausi atletai varžysis IAAF World Challenge” turnyruose. Metikai bei ėjikai, kurie nepateko į pagrindinius sezono komercinius startus, taip pat gaus galimybę priminti apie save.

8. Kas rengs 2014 metų Europos ir 2015 metų pasaulio lengvosios atletikos čempionatus?

9. Ar persigalvos ir į didijį sportą grįš slovėnas Primozas Kozmusas, olimpinis bei pasaulio čempionas, netikėtai pareiškęs, kad baigia karjerą.

10. 2010 metų gegužės 24 dieną baigiasi ketverių metų Justino Gatlino diskvalifikacija. 2004 metais Atėnuose jis laimėjo visų spalvų olimpinius apdovanojimus, o 2005 metais iškovojo pergales 100 ir 200 metrų distancijose pasaulio čempionate Helsinkyje, tačiau vėliau varžybose Katare buvo pagautas vartojant dopingą – tuomet jis 100 metrš įveikė per 9,76 sekundės. Ką jis parodys po ketverių metų pertraukos?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką