Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Leidinys apie Europos U23 lengvosios atletikos čempionatą Kaune

Leidinio viršelis
Leidinio viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasirodė pirmasis iš dviejų informacinių biuletenių, skirtų liepos mėnesį Kaune vyksiančiam Europos U23 lengvosios atletikos čempionatui.

Pagal Europos lengvosios atletikos asociacijos (EAA) reikalavimus, rengiant tokio rango čempionatus, organizatoriai privalo išleisti mažiausiai du informacinius biuletenius.

Pirmajame leidinyje – EAA Prezidento Hansjorgo Wirzo, Kauno mero Andraius Kupčinsko, šalies lengvosios atletikos federacijos Prezidento Eimunto Skrabulio bei čempionato direktoriaus Virginijaus Daukšio sveikinimo žodžiai ir palinkėjimai dalyviams, EAA bei „Kaunas2009“organizacinės struktūros aprašymas.

Taip pat dalyviai ir renginio svečiai supažindinami su mūsų šalimi bei Kauno miestu. Dalyviams pateikiami normatyvai, kuriuos būtina įvykdyti, norint dalyvauti čempionate bei liepos 16 – 19 dienomis vyksiančių rungčių detalus grafikas. Beje, organizuojant tokius renginius, išankstinis visų rungčių tvarkaraštis turi būti patvirtintas likus pusei metų iki renginio.

Tad jau dabar aišku, kad po čempionato atidarymo liepos 15-ąją, jau kitos dienos rytą pirmieji į kovą stos dešimtkovininkai vyrai bei septynkovininkės moterys, o liepos 19-ąją čempionatą baigs vyrų bei moterų estafečių 4x100 metrų finaliniai bėgimai.

Alfredo Pliadžio nuotr./Virgilijus Alekna
Alfredo Pliadžio nuotr./Virgilijus Alekna

Europos U23 lengvosios atletikos čempionatas įtrauktas į Lietuvos vardo tūkstantmečio minėjimo renginių programą. Čempionatą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus, viso čempionato bei anti dopingo programos ambasadorius yra du kartus olimpinis čempionas Virginijus Alekna.

Tai septintosios šios amžiaus grupės žemyno pirmenybės. Būtent jose savo kelią sportinių viršūnių link pradėjo tokie pasaulinio garso atletai kaip šuolininkė su kartimi Jelena Isinbajeva (Rusija) ar daugiakovininkė Carolina Kluft (Švedija) ir kiti.

Šis leidinys jau išplatintas būsimiems čempionato Kaune dalyviams, mat daugelis jų dalyvavo kovo pradžioje Turine vykusiame uždarų patalpų Europos čempionate. Šiuo metu organizacinis komitetas ruošia leidinį „Team Manual“, kuris dalyviams pateiks visą informaciją apie Kauną bei su čempionatu susijusius objektus.

Visą biuletenį rasite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką