Publikuota: 2018 rugpjūčio 26d. 16:44

Lengvaatlečiai Europos neįgaliųjų čempionate iškovojo aštuonis medalius

Kęstutis Skučas
organizatorių nuotr. / Kęstutis Skučas

Lietuvos lengvaatlečiai baigė pasirodymą Europos neįgaliųjų čempionate Berlyne (Vokietija), kur iškovojo aštuonis medalius: du aukso, po tris sidabro ir bronzos. Apdovanojimus pelnė net šeši iš dvylikos mūsų šalies sportininkų, o du atletai – Kęstutis Skučas ir Andrius Skuja – ant garbės pakylos pabuvojo po du kartus.

Paskutinę Senojo žemyno pirmenybių dieną startavo Egidijus Valčiukas, kuris F41 klasės ieties metimo finale užėmė penktą vietą. 20-metis lengvaatletis užfiksavo geriausią sezono rezultatą, jis šeštuoju metimu nusviedė ietį 27 m 98 cm.

Europos čempionu tapo varžybų šeimininkas vokietis Mathias Mesteris – 37 m 57 cm, sidabrą iškovojo olandas Take Zonneveldas – 33 m 22 cm, o bronza atiteko kroatui Vladimirui Gasparui – 32 m 75 cm.

Suaugusiųjų Europos pirmenybėse debiutavusiam E. Valčiukui tai buvo antras startas Berlyne. Pirmą varžybų dieną lietuvis iškovojo bronzos medalį rutulio stūmimo sektoriuje.

Lietuvos rinktinė namo grįš rugpjūčio 27 d. pirmadienį 18.10 val. reisu Berlynas – Vilnius (skrydžio nr. BT 216).

Lietuvos rinktinės medaliai Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate:

Kęstutis Skučas – auksas vežimėlių 400 m lenktynėse (T52)

Andrius Skuja – auksas ieties metime (F46)

Kęstutis Skučas – sidabras vežimėlių 1500 m lenktynėse (T52)

Danas Sodaitis – sidabras 100 m bėgime (T47)

Ramūnas Verbavičius – sidabras ieties metime (F55)

Donatas Dundzys – bronza rutulio stūmime (F37)

Andrius Skuja – bronza rutulio stūmime (F46)

Egidijus Valčiukas – bronza rutulio stūmime (F41)

Verslas

Mirė vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų – Medicinos banko savininkas Saulius Karosas

Aktualu

Kandidatų į prezidentus debatai KTU: švietimui prioritetą teiktų visi

Mokslas.IT

Kaip sekasi blokuoti „Linkomaniją“?

Verslas

R.Masiulis: pateikti civiliniai ieškiniai dėl Registrų centro „išskirtinių tarpininkų“

Aktualu

Paviešinti istoriniai dokumentai, kaip KGB atsilygindavo savo agentams

Ramūnas Vyšniauskas skiriasi su žmona Inese: santuoka truko 8 metus

Verslas

Kartus siurprizas: pasibaigus lizingo sutarčiai automobilio draudimas pabrangsta 2–3 kartus

Gazas

Priešpaskutinis Dakaro etapas: startas traukos lenktynių stiliumi ir gausybė kopų