Rasa Drazdauskaitė užėmė ketvirtą vietą Europos čempionate

Paskutinę Europos lengvosios atletikos dieną startavo 5 sportininkai. Visi jie – pusės maratono bėgikai. Geriausiai sekėsi Rasai Drazdauskaitei, kuri pagerino savo asmeninį rekordą.
Rasa Drazdauskaitė
Rasa Drazdauskaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Moterų bėgime Rasa Drazdauskaitė atbėgo 4-a iš 65-ių sportininkių. Distanciją bėgikė įveikė per 1:11:47 ir pasiekė savo asmeninį rekordą. Nuo trečiąją vietą užėmusios portugalės Jessicos Augusto lietuvė atsiliko 52 sek. Rungtį laimėjo Portugalijos atstovė Sara Moreira.

Diana Lobačevskė finišavo 33-a. Ji distancijoje užtruko 1:14:06, o Monika Juodeškaitė liko – 63-a. Distanciją ji įveikė per 1:17:39. Remalda Kergytė-Dauskurdienė finišavo 69-a (1:17:56). Komanda užėmė 8-ą vietą

Vyrų pusės maratono bėgime startavo Remigijus Kančys. Sportininkas finišavo 48-as, nors po 15 kilometrų jis buvo 59-as. Distancijoje jis užtruko 1:07:12.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti