Lengvosios atletikos turnyre Tunise trys lietuviai įvykdė Londono parolimpinių žaidynių normatyvus

Šeštą kartą Tunise surengtose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose, kuriose dalyvavo Lietuvos aklųjų sporto federacijos (LASF) bei Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijų (LNSF) atstovai, Londono parolimpinių žaidynių normatyvus įvykdė Modestas Grauslys, Mindaugas Bilius ir Rolandas Urbonas.
Olimpiniai žiedai
Olimpiniai žiedai / „Scanpix“ nuotr.

LNSF atstovas Mindaugas Bilius (neįgalumo grupė F37) laimėjo rutulio stūmimo varžybas (14,98 m), pasiekęs asmeninį rekordą.

Disko metimo rungtyje (43,21 m) M. Bilius tenkinosi ketvirtąja pozicija.

Rolandas Urbonas (LASF; F12) tapo nugalėtoju rutulio stūmimo rungtyje, įrankį nusviedęs 12,58 m.

Modestas Grauslys (LASF; F/T11) vyrų šuoliuose į tolį liko trečias buvo (5,40 m), o 100 m bėgimo rungtyje (13,56 sek.) finišavo penktas.

Antrąją vietą rutulio stūmimo rungtyje – 9,53 m – užėmė Dangutė Skėrienė (LASF; F12).

Per žingsnį nuo nugalėtojos titulo liko bei antrąja pozicija dvejose rungtyse tenkinosi Gluosnė Norkutė (LASF; F/T12). Į tolį ji nušoko 4,90 m, o 100 m nubėgo per 14,27 sekundės.

Tarptautiniame lengvosios atletikos turnyre Tunise dėl kelialapių į Londono parolimpines žaidynes kovojo daugiau nei 400 neįgaliųjų planetos sportininkų.