Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Lietuvė trišuolininkė – naujas „Adidas“ veidas

Daugkartinės Lietuvos trišuolio čempionės, įvairių tarptautinių varžybų dalyvės ir nugalėtojos Jolantos Verseckaitės pasiekimai nepraslydo pro akis vienai didžiausių pasaulyje sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintojai – bendrovei „Adidas“. Lietuvė drauge su Latvijos šokėja Liga Liberte ir Estijos bėgikėmis seserimis trynėmis Liina, Leila ir Lily Luik papildė „Adidas“ ambasadorių gretas ir tapo naujos 2012 m. rudens/žiemos kolekcijos veidais Baltijos šalyse.
Jolanta Verseckaitė
Jolanta Verseckaitė / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Adidas

„Kiekvienam sportininkui yra malonu, kai jį pastebi, įvertina jo pasiekimus ir bendradarbiauti pasiūlo žinomas sporto inventoriaus ir aprangos gamintojas. Tačiau tuo pačiu tai ir didelė atsakomybė, nes žinau, kad savo pavyzdžiu turiu įkvėpti moteris, paskatinti jas rinktis aktyvų gyvenimo būdą, sportuoti. Esu maksimalistė, stengiuosi viską padaryti kuo geriau, todėl manau, kad susitvarkysiu su šia misija“, – sako trišuolininkė J. Verseckaitė.   

Pasak „Adidas“ pardavimų vadovės Lietuvoje Gintarės Aleknienės, J. Verseckaitė atitiko visus reikalavimus, kuriuos įmonė kelia globojamoms sportininkėms. „Jos rezultatai nuolatos gerėja, o sportas užima vieną svarbiausių vietų jos gyvenime. Tai viena perspektyviausių šalies jaunųjų sportininkių – džiugu, kad ji sutiko bendradarbiauti. Be to, nesunku pastebėti, kad net ir po sunkios treniruotės ar varžybų ji spinduliuoja moteriškumu. Kas sakė, kad profesionalus sportas ir moteriškas grožis nesuderinama?“, – teigia G. Aleknienė. 

Norėdama paskatinti moteris sportuoti, nuo rudens „adidas“ inicijuoja projektą „Adidas Women All Sports Teams“. Šia iniciatyva tikimasi paskatinti moteris iš viso pasaulio sportuoti ir rezultatų siekti drauge. Tai bus atvira bendruomenė, prie kurios galės prisijungti bet kuri moteris. Sportas bus bendruomenę papildžiusių moterų jungiamoji grandis. Prie bendruomenės galės jungtis bet kokiu sportu užsiimančios moterys. Kad ir kokią sporto šaką būtų pasirinkusi moteris, jai yra svarbu jausti palaikymą ir nesiekti užsibrėžtų rezultatų vienai, todėl moterys ir bus kviečiamos sportuoti drauge. O kaip tai daryti, norint pasiekti gerų rezultatų, joms patars profesionalūs treneriai ir sportininkai. Prisijungti prie bendruomenės moterys galės užpildžiusios specialią anketą internete.

Anot, Lietuvos trišuolininkės, norint, kad treniruotė būtų efektyvi ir naudinga, labai svarbu pasirinkti tinkamą aprangą. „Kadangi sporto prekių ir aprangos asortimentas yra labai platus, tai, manau, kad nesunkiai galima išsirinkti tiek patogų, tiek madingą drabužį. Sporte, kaip ir gatvėje, mada taip pat egzistuoja“, – sako profesionali sportininkė J. Verseckaitė. Pasak jaunos sportininkės, jos praktikuojamas trišuolis nėra labai švari sporto šaka, nes dažnai tenka atsidurti smėlio dėžėje, todėl ji pati stengiasi rinktis praktiškų, ne taip greitai susitepančių spalvų drabužius, tačiau ryškesnės spalvos ir jų deriniai jos aprangoje visada dominuoja.

Pasak „Adidas“ pardavimų vadovės Lietuvoje Gintarės Aleknienės, ateinančio rudens/žiemos kolekcijos kūrėjai itin didelį dėmesį skyrė drabužių funkcionalumui, patogumui, stiliui, padedančiam išryškinti moteriškumą, taip pat naujausioms medžiagoms bei technologijoms. Kolekcijoje bus pristatomos kelios aprangos linijos, skirtos įvairioms sporto rūšims: treniruotėms, bėgimui, plaukiojimui ir tenisui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius