Lietuviai liko šalia garbės pakylos

Ketvirtadienį Rygoje vyko tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Rygos taurė 2009“, kuriose startavo ir keturi mūsų šalies sportininkai. Trys iš jų liko per žingsnį nuo garbės pakylos.
Lina Andrijauskaitė
Lina Andrijauskaitė / LAF nuotr.

Šuolio į tolį sektoriuje pasaulio čempionato dalyvis Mantas Dilys geriausiu bandymu nuskriejo 7,18 metro ir liko ketvirtas. Nugalėjo Europos jaunimo iki 23 metų čempionas Janis Leitis (7,58 metro). Šioje rungtyje tarp moterų ketvirta liko ir Lina Andrijauskaitė – 5,74 metro. Čia geriausiai sekėsi kitai Europos jaunimo iki 23 metų čempionei daugiakovininkei Aigai Grabustei (6,42).

Ji laimėjo ir 100 metrų barjerinio bėgimo rungtį (14,71 sek.), kurioje antra liko Sigita Lasavičiūtė – 15,71 sek. Šioje rungtyje varžėsi tik trys sportininkės, o turėjusi startuoti pajėgi amerikietė Damu Cherry varžybose nepasirodė.

Dar viena pasaulio čempionato Berlyne dalyvė, ieties metikė Indrė Jakubaitytė geriausiu bandymu įrankį numetė 54,28 metro ir liko ketvirta. Nugalėjo kubietė Olisdeilys Imemendes – 60,25 metro.