Lietuviai užsienio bėgimuose

Savaitgalį daugelis Lietuvos bėgikų dalyvavo įvairių nuotolių bėgimuose Europoje.
Regina Čistiakova
Regina Čistiakova / Alfredo Pliadžio nuotr.
Alfredo Pliadžio nuotr./Gytė Norgilienė

Šeštadienį „Vilko bėgime“ Grajewe (Lenkija) Regina Čistiakova 5 km bėgime finišavo trečia (18.57), o Petras Pranckūnas – ketvirtas (16.10). Sekmadienį jie dalyvavo XV tarptautiniame pusės maratono bėgime Ostrolekoje. Regina vėl buvo trečia (1:32.41), o Povilas užėmė 12 vietą (1:17.58).

Kasselio (Vokietija) maratone Kęstučiui Jankūnui atiteko 11 vieta (2:31.47), o Gytė Norgilienė tarp moterų buvo 13 (3:21.49).

XXVII Tartu bėgime Marijus Rindzevičius užėmė 21 vietą tarp 1352 dalyvių. 23 kilometrų trasą jis įveikė per 1:27.05 valandos.