Lietuvis laimėjo Mančesterio maratoną

Balandžio 16 dieną, sekmadienį, Mančesteryje (Jungtinė Karalystė) vyko vienas iš prestižiškiausių šalies maratonų (apie 28 tūkstančiai dalyvių), kuriame nugalėjo 38-erių metų ilgų nuotolių bėgikas Ignas Brasevičius. Greičiu ir lyguma garsėjančią trasą nugalėtojas įveikė per 2 val. 16 min. 27 sek. Antras liko britas Kieranas Walkeris (2 val. 17 min. 30 sek.), o trečias – Ollie Lockley (2 val. 20 min. 47 sek.).
Ignas Brasevičius
Ignas Brasevičius / LLAF nuotr.
Temos: 1 Maratonas

Po finišo I.Brasevičius neslėpė, jog atvyko laimėti: „Žinojau, kad ši trasa yra itin greita ir dėkinga asmeniniams rekordams.“

Tikslą su grupe bėgti turėjęs maratonininkas teigė, jog varžybose jautėsi puikiai, todėl paskutinę atkarpą galėjo sprintuoti.

„Ši pergalė – dovana mano sūnui, kuris vakar šventė gimtadienį“, – sakė nugalėtojas.

Už pergalę Ignas gaus 2000 svarų sterlingų (2237 eurus).