Lietuvos 10 km bėgimo čempionais tapo Tomas Venckūnas ir Gintarė Juknytė

Penktadienį Kaune, pasibaigus SELL studentų žaidynių pirmosios dienos varžyboms, dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų bėgikai kovojo 10 000 m nuotolyje.
Tomas Venckūnas
Tomas Venckūnas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Bėgimas

Vyrų grupėje aukso medalį iškovojo kaunietis Tomas Venckūnas. Jis nuotolį nubėgo per 31 minutę 53,99 sekundės ir 13,02 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį vilnietį Paulių Bieliūną.

Bronza atiteko kauniečiui Aurimui Skinuliui, kuris čempionui pralaimėjo 45,08 sekundės.

Moterų varžybų čempione tapo šiaulietė Gintarė Juknytė. Ji sugaišo 45 minutes 27,26 sekundės ir net 2 minutėmis 18,44 sekundės aplenkė Gretą Vainaitę iš Kaišiadorių.

Trečią vietą užėmusi marijampolietė Gintarė Akelaitytė nuo nugalėtojos atsiliko 7 minutėmis 8,42 sekundės.