Tiesiogiai

Kandidatų spaudos konferencijos po pirmo Prezidento rinkimų turoKandidatų spaudos konferencijos po pirmo Prezidento rinkimų turo

Lietuvos 10 km ėjimo čempionais tapo B.Virbalytė ir M.Žiūkas

Šeštadienį Druskininkuose 116 ėjikų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Lenkijos dalyvavo XXII tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose „Druskininkai 2014“.
Brigita Virbalytė
Brigita Virbalytė / Alfredo Pliadžio (LLAF) nuotr.

10 km nuotolyje buvo rungtyniaujama ir dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų. Pirmoji finišavo ketvirtą kartą šalies čempione tapusi Brigita Virbalytė (Vilnius-Alytus), distanciją įveikusi per 44 minutes ir 17 sekundžių.

Antrą vietą užėmė Neringa Aidietytė (Vilnius) – 45 min. 11 sek., o trečia buvo devynis kartus šalies 10 km čempionatus laimėjusi Kristina Saltanovič (Vilnius) – 47 min. 13 sek.

Tarp vyrų 10 km greičiausiai nužingsniavo Marius Žiūkas (Vilnius-Prienai) – 39 min. 47 sek., iškovojęs penktą Lietuvos čempiono aukso medalį šiame nuotolyje.

Praėjusių metų nugalėtojas Genadijus Kozlovskis (Švenčionys) liko antras (40:49), trečioje vietoje – Marius Šavelskis (Druskininkai-Kaunas) – 41 min. bei 30 sek.