Lietuvos lengvaatlečiai puikiai pasirodė varžybose Vokietijoje

Berlyno olimpiniame stadione vykusiose ISTAF lengvosios atletikos varžybose prizines vietas iškovojo trys Lietuvos lengvaatlečiai – disko metikas Andrius Gudžius, ieties metikas Edis Matusevičius ir trišuolininkė Dovilė Kilty.
Andrius Gudžius
Andrius Gudžius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Disko metimo rungtyje Andrius Gudžius diską geriausiu savo bandymu nusviedė 64 metrus ir 51 centimetrą bei užėmė antrąją vietą.

Įdomu tai, kad Lietuvos disko metikas tokį rezultatą užfiksavo pirmuoju bandymu, o daugiau nė vienas iš likusių penkių atleto metimų nebuvo įskaityti.

Toliausiai – 65 metrus ir 17 centimetrų – diską nusviedė patyręs Lenkijos lengvaatletis Piotras Malachowskis.

Ant prizininkų pakylos lipo ir jaunasis Lietuvos ieties metikas Edis Matusevičius.

23-ejų sportininkas ietį nusviedė 85,10 m, o tokio rezultato pakako užimti trečią vietą. Lietuvis nusileido Johannesui Vetteriui ir Andreasui Hoffmanui.

Alfredo Pliadžio nuotr./Dovilė Dzindzaletaitė

Trišuolio rungtyje suspindo Dovilė Dzindzaletaitė-Kilty. Geriausiu pirmuoju bandymu ji nušoko 14,15 m ir užėmė antrą vietą.