Lietuvos sportinio ėjimo atstovai varžybose Slovakijoje prizininkais netapo

Šeštadienį Slovakijoje vyko VI tarptautinės sportinio ėjimo varžybos „Chodza na Bacuchu“, kuriose dalyvavo 9 valstybių ėjikai.
Brigita Virbalytė-Dimšienė
Brigita Virbalytė-Dimšienė / Alfredo Pliadžio/LAF nuotr.

Pagrindinėse varžybose geriausiai sekėsi Brigitai Virbalytei, kuri 10 km nužingsniavo per 45 minutes 43 sekundes ir finišavo penkta. Dar po 1 minutės ir 1 sekundės finišo linija kirtusi Neringa Aidietytė užėmė šeštąją vietą.

Moterų varžybas laimėjo italė Federica Ferraro (43:55), antra finišavo rusė Natalija Seriožkina (45:00), o trečiąją vietą užėmė vengrė Viktoria Madarasz (45:07). Lietuves finiše dar aplenkė ir ketvirtąją vietą užėmusi lenkė Agnieszka Dygacz.

Vyrų 10 km distancijoje sugaišęs 41 minutę ir 23 sekundes septintas liko Marius Žiūkas.

Nugalėjo ukrainietis Andrijus Kovenko (40:09), aplenkęs prizininkais tapusius rusą Piotrą Trofimovą (40:25) bei slovaką Antoną Kučminą (40:26).