Maratonai – nuo Krokuvos iki Nešvilio

Hamburgo maratone vanduo liejosi laisvai...
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Hamburgo maratone vanduo liejosi laisvai...
0

Paskutinis balandžio savaitgalis – didžiųjų maratonų diena. Be Londono maratono, kuriame puikiai pasirodė Lietuvos bėgikė Diana Lobačevskė, ilgieji bėgimai dar vyko Krokuvoje, Hamburge, Madride bei Nešvilyje.

8-ajame Krokuvos maratone lietuvis Marius Diliūnas finišavo penktas (2:23:19). Tai – geriausias sezono rezultatas tarp Lietuvos maratonininkų. Pernai šiame maratone Marius buvo ketvirtas. Satelitiniame 4.2 km bėgime į pirmąjį dešimtuką pateko du Panevėžio rajono bėgikai: Mantas Valentinavičius – šeštas (13:17), Algirdas Tamašaitis – devintas (13:25).

Hamburgo maratone tarp vyrų greičiausias buvo etiopas Solomonas Tside (2:04.28). 10 sekundžių nuo jo atsiliko kenietis Charlesas Nqulepuisas, trečias liko brazilas Jose Tettesas del Souza.

Tarp moterų greičiausia buvo ispanė Aleksandra Aquilar (2:29.01). Antra buvo etiopė Abdi Tiqist Sheni, trečia – vokietė Ulrike Maisch.

32-ojo Madrido maratono nugalėtoju tarp vyrų tapo Bahreinui atstovaujantis kenietis Khalidas Yaseenas – 2:14.31. Tolimesnes šešias vietas užėmė Kenijos bėgikai – antras buvo Meshackas Kosgei Kirwa, trečias – Gatheru Danielis Neritu. Moterų bėgimą laimėjo Turkijos atstovė Mehtap Sizmaz (2:32.04). Antra buvo etiopė Amane Chevo, trečia – rusė Galina Aleksandrova.

„Country Music Marathon“ JAV country muzikos sostinėje Nešvilyje laimėjo Rusijos bėgikė Tatjana Puškariova (2:36.44). Antra buvo Julija Archipova iš Kirgizijos, trečia – dar viena rusė Albina Galjamova.