Medalių pliūpsnis: sidabru universiadoje pasidabino sprinteris Rytis Sakalauskas

Sprinteris Rytis Sakalauskas Kinijoje vykstančioje vasaros universiadoje pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo sidabro medalį. Tai buvo jau ketvirtasis apdovanojimas, kurį trečiadienį pasiekė mūsų tautiečiai. Auksu pasidabino dviratininkė Vilija Sereikaitė, sidabru – sunkiaatletis Aurimas Didžbalis, bronza – sprinterė Lina Grinčikaitė.
Rytis Sakalauskas
Rytis Sakalauskas / LAF nuotr.
Temos: 1 Medalis

Lengvosios atletikos varžybų vyrų 100 m bėgimo finale R. Sakalauskas distancijoje sugaišo 10,14 sekundės ir 0,04 sekundės pagerino pačiam priklausiusį šalies rekordą.

Tik po fotofinišo čempionu paskelbtas jamaikietis Jacquesas Harvey, finale sugaišęs taip pat 10,14 sekundės.

Bronzos medalį iškovojo kinas Bingtianas Su (10,27 sek.), o ketvirtas liko latvis Ronaldas Arajas (10,29 sekundės):

1. Jacques Harvey (Jamaika)             10.14 sek.