Mindaugas Viršilas – Rėzeknės pusmaratonio nugalėtojas

Gausus būrys Lietuvos bėgikų šeštadienį dalyvavo kaimyninėje šalyje vykusiame Rėzeknės (Latvija) pusės maratono bėgime, kuriame startavo net 295 sportininkai.
Tarptautinio Vilniaus maratono akimirka
bėgimo mėgėjai / Luko Balandžio nuotr.

Geriausiai sekėsi Mindaugui Viršilui, kuris distanciją įveikė per 1 valandą 12 minučių 33 sekundes ir tapo nugalėtoju.

Antras liko latvis Kriatapas Berzinis (1:12:57), trečias – kitas Latvijos atletas Kristapas Kaiminis (1:13:06).

Į pirmąjį dešimtuką pateko dar du Lietuvos stajeriai – Vytautas Gražys (1:16:04) finišo liniją kirto penktas, o Igoris Černikovas (1:16:26) – devintas.

Iš Lietuvos moterų geriausiai sekėsi Teresei Bulkevičiūtei, kuri (1:48:18) tarp moterų užėmė 20 vietą, o bendroje įskaitoje finišavo 175-a.

4,2 km tautos bėgimą laimėjo Edgaras Žigis (15:02), o 12.6 km distancijoje Julius Važgėla (48:09) buvo septintas.