Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 14:30

MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis

MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis
Partnerio nuotr. / MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis

Šių metų „Jeep MTB dviračių maratonų taurė“ grįžta į Vilnių: sekmadienį, birželio 16 dieną, Saulėtekio alėjoje vyks antro etapo varžybos. Sinoptikai žada ypač karštą orą, o atmosferą gali papildomai įkaitinti ir kova trasoje.

Saulėtekio alėjos prieigose turėtų susirinkti apie 1500 įvairaus amžiaus dviratininkų, kurie bus pasiryžę įveikti 1, 2 arba 3 ratus – atitinkamai 20,6, 41,2 arba 61,8 km. Sostinėje vykstančios varžybos paprastai būna pačios masiškiausios: jose laukiama startuojant dar apie 250-300 vaikų, kurie ryte turės įveikti trumpesnes distancijas.

Nuo šių metų „Jeep MTB dviračių maratonų taure“ vadinamos lenktynės Vilniaus etapo vietos nekeičia: greta Vilniaus Universiteto stadiono įsikursiančiame varžybų centre pagrindinis startas numatytas vidurdienį. Pasak vieno iš varžybų organizatorių Arūno Daugirdo, Vilniaus trasą daugelis tikrai gerai žino, be to, šiemet ji yra pakankamai išvažinėta, todėl sportininkams orientuotis bus lengva. Ekstremaliai sausas pavasaris ir pirmosios birželio dienos išdžiovino beveik visas trasoje buvusias brastas, tačiau vienas upelis net ir tokiu oru liko: sausi iki finišo dviratininkai tikrai neatvažiuos...

Partnerio nuotr./MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis
Partnerio nuotr./MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis

„Vilniaus etapo trasa jau keletą metų yra beveik nekintanti, ji pakankamai greita ir techniška. Patyrę dviratininkai tikrai žino vietas, kuriose galima spurtuoti ir mėginti atitrūkti nuo varžovų, o naujokams, kurių šiemet ir vėl bus nemažai, turėtų patikti ir reljefas, ir tempas, ir natūralios trasoje esančios kliūtys“, – pasakojo A.Daugirdas. Jo teigimu, trasos trumpinimo galimybės organizatoriai net nesvarstė: tikimasi, kad sportininkai tikrai įvertins savo pasirengimo lygį ir bus pasiėmę pakankamai vandens. Be to, varžybų miestelyje visus dalyvius vandens čiurkšle bus pasirengę atgaivinti sostinės ugniagesiai gelbėtojai, kurie pasiūlys savotiškas „vandens procedūras“.

Pirmas sezono lenktynes pagrindinėje dalyvių grupėje Druskininkuose laimėjo Eimantas Gudiškis, jis aplenkė Domą Maniką ir Arnoldą Valiaugą. Būtent E. Gudiškis 2018 metų birželį laimėjo MTB dviračių maratonų taurės Vilniaus etapą, tada antra vieta atiteko Edgarui Kovaliovui, trečias finišo liniją kirto A.Valiauga.

Moterų įskaitoje Druskininkuose naują sezoną pergale pradėjo pastarųjų metų favoritė Silvija Pacevičienė, ji aplenkė Tatjaną Petrauskienę ir Gabrielę Andrašiūnienę. Vilniuje prieš metus S. Pacevičienė irgi buvo greičiausia, tada jai už nugaros liko Algirda Mickuvienė ir Kornelija Kertenytė.

„Jeep MTB dviračių maratonų taurės“ dalyviai žino, jog laimėti vertingus prizus varžybose gali ne tik tie, kurie yra geriausiai pasirengę trasos iššūkiams. Šiemet varžybose specialius prizus – savaitgalį apartamentuose Druskininkuose arba Anykščiuose – gali laimėti šeimos, dalyvausiančios „Spa Vilnius“ globojamame žaidime.

Vilniaus etapo partneriu tapusi bendrovė „Prosport.lt“ pasirūpino, kad dalyvių loterijoje netrūktų vertingų prizų. Vienas iš jų – naujausias „Suunto 9“ sportinis laikrodis, kurį laimėti visų be išimties dviračių varžybų dalyvių šansai yra lygūs. O patiems greičiausiems etapo dviratininkams specialų prizą – nugaros arba kojų masažą – dovanoja Baltijos-Amerikos klinika.

Partnerio nuotr./MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis
Partnerio nuotr./MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis

Pranešimas spaudai
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:14
00:40
00:57

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką