Nesėkmė „Deimantinės lygos“ varžybose Prancūzijoje: Virgilijus Alekna liko tik septintas

Penktadienį Prancūzijos sostinėje vykusiose tarptautinės lengvosios atletikos federacijos rengiamose „Deimantinės lygos“ serijos lengvosios atletikos varžybose ketvirtą kartą šį sezoną varžėsi disko metikai.
Virgilijus Alekna
Virgilijus Alekna / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dukart olimpinis Virgilijus Alekna sėkmingiausiu – šeštuoju – bandymu numetė diską nusviedė 63,74 m (61,28-63,71-63,46-62,56-x-63,71) ir liko tik septintas.

Disko metikų varžybas laimėjo pasaulio čempionas vokietis Robertas Hartingas (67,32 m), vos 6 cm aplenkęs antroje vietoje likusį lenką Piotrą Malachowskį bei 8 cm – trečiąją poziciją užėmusį estą Gerdą Kanterį:

9. Jean-Fran?ois Aurokiom (Prancūzija)  56.84

Bendrojoje „Deimantinės lygos“ disko metikų įskaitoje po keturių etapų (iš septynių) pirmauja G. Kanteris (9 tšk.), lenkiantis R. Hartingą (8 tšk.) ir V. Alekną (5 taškai).