Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nidos ultramaratonas

Ultramaratonas
Organizatorių nuotr. / Ultramaratonas
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 18 d. Nidoje buvo surengtas jau tapęs tradiciniu, trečiasis 101 km ultra bėgimas Nida–Klaipėda–Būtingė.

Šio bėgimo dėka norima atkreipti visų dėmesį į mūsų nuostabaus pajūrio gamtą, jos unikalumą ir svarbą, jį išsaugant ateities kartoms. Bėgikai vienais metais bėga nuo Nidos švyturio, su tarpiniu finišu Smiltynėje, po to persikelia keltu, nuvyksta prie Klaipėdos vasaros estrados ir iš ten tęsia savo žygį iki Būtingės bažnyčios. Kitais metais maršrutas būna atvirkščia kryptimi – iš Būtingės į Nidą.

Šiųmetinis bėgimas pasižymėjo ypač atšiauriomis sąlygomis. 6 val. ryto, starto metu, termometras rodė vos 0 laipsnių ir pūtė šaltas šiaurės vėjas, kas dar papildomai apsunkino bėgikų sąlygas, nes jiems teko papildomai naudoti ir taip brangią energiją.

Startavo 18 bėgikų, kurių tarpe buvo ir viena moteris – Sada Bukšnienė, praeityje garsi ėjikė.

Trasoje pamatėme beveik visus mūsų šalies ultra bėgimo lyderius, patyrusius bėgikus – Piotrą Silkiną, Vidą Totilą, Aidą Ardzijauską, Mindaugą Kaminską. Bet šį kartą nugalėjo ne patirtis ir stažas, bet jaunatviškas avantiūrizmas ir noras laimėti.

Nugalėtoju tapo vos 22 metus turintis Telšių atstovas, studijuojantis teologijos mokslus – Ruslanas Seitkalyjevas, kuris iki šiol nebuvo pasižymėjęs ne tik ultra bėgimuose, bet ir kitose varžybose. Jo laikas – 7 val. 27 min. 16 sek. Antroje vietoje liko vilnietis Aidas Ardzijauskas (7:30:53), trečias – 2008 metų nugalėtojas Vidas Totilas iš Kauno (7:58:10). Sada Bukšnienė bėgimą baigė per 9 val. 26 min. 25 sek.

Bėgimo akimirkas galite išvysti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką