-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Paskelbti kandidatai į geriausio pasaulio lengvaatlečio titulą

Tarptautinė lengvosios atletikos federacija IAAF paskelbė geriausių metų lengvaatlečių rinkimų finalininkus.
Mo Farah triumfas
Mo Farah triumfas / „Scanpix“ nuotr.

Vyrų kategorijoje į trejetą pateko britų bėgikas Mo Farah, Pietų Afrikos Respublikos bėgikas Wayde'as van Niekerkas ir Kataro šuolininkas į aukštį Mutazas Essa Barshimas.

34-erių britų lengvosios atletikos žvaigždė M.Farah Londono pasaulio čempionate atsisveikino su karjera stadiono rungtyse ir atsidėjo maratonams. Jis apgynė 10 km pasaulio čempiono titulą ir užsikabino sidabro medalį bėgdamas 5 km. Britas taip pat triumfavo Deimantinėje lygoje.

PAR bėgikas W.van Niekerkas tapo 400 metrų bėgimo pasaulio čempionu ir iškovojo sidabrą 200 metrų rungtyje.

Kataro šuolininkas M.E.Barshimas tapo pasaulio čempionu Londone, laimėjo Deimantinę lygą ir visas metų varžybas, kuriose dalyvavo.

Dėl geriausios moters titulo varžysis geriausia Europos lengvaatlete pripažinta Graikijos šuolininkė su kartimi Ekaterini Stefanidi, Etiopijos bėgikė Almaz Ayana ir Belgijos septynkovininkė Nafissatou Thiam.

E.Stefinidi Londone tapo pasaulio čempione, laimėjo Deimantinę lygą ir pasiekė ketvirtą geriausią rezultatą istorijoje – 4,91 m.

A.Ayana tapo pasaulio čempione 10 km bėgimo rungtyje ir pelnė sidabrą perpus trumpesnėje distancijoje.

N.Thiam tapo pasaulio septynkovės čempione ir šį sezoną varžybose surinko 7013 taškus, tai – trečias geriausias rezultatas istorijoje.

Nugalėtojai paaiškės lapkričio 24 dieną Monake.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?