Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Pavasarinio bėgimo tradicijų Kaune tęsinys – „Ąžuolyno bėgimas 2015“

Balandžio 25 dieną S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras su renginiu „Ąžuolyno bėgimas“ pradeda naują pavasarinio bėgimo tradiciją Kaune. Tai visiems miestiečiams atvira, linksma ir nuotaikinga sporto šventė, kurioje startuos tiek profesionalai, tiek mėgėjai, miesto ugdymo įstaigų auklėtiniai ir universitetų studentai, vaikai, tėvai ir seneliai.
Pavasarinis bėgimas
Pavasarinis bėgimas / organizatorių nuotr.

Organizatoriai šiuo renginiu tikisi paskatinti gyventojus aktyviai leisti laisvalaikį, daugiau laiko būti gamtoje ir daugiau dėmesio skirti savo ir artimųjų sveikatai.

Dalyviai galės rinktis iš tradicinių pusės maratono, 10 ar 5 kilometrų distancijų, nusidriekusių Ąžuolyno parko takeliais. Moksleiviams skirta 400 metrų, o pradinukams ir mažesniems – 100 metrų rungtys. Taip pat vyks linksmieji šeimų bėgimai ir netradicinė – 100 metrų žmonų nešimo rungtis. Renginio metu vyks Lietuvos studentų kroso čempionatas. Registracija į vaikams ir šeimoms skirtus bėgimus yra nemokama, o į pusės maratono, 10 ir 5 kilometrų distancijas dalyvio mokestis yra vienas iš mažiausių.

„Ąžuolyno bėgimo“ metu vaikų laukia žaidimų aikštelė, o tėvai galės susipažinti su Kraujo centro, Šaulių sąjungos, Rimanto Kaukėno paramos fondo ir asociacijos „Padedu augti“ veikla. Taip pat atlikti gerą darbą ir tapti kraujo donorais.

„Ąžuolyno parke vyks ne tik varžybos, bet bus galima susipažinti su kareivių ginkluote, patirti, ką reiškia laikyti kovinį ginklą rankose, išbandyti ekipuotę ir, žinoma, paragauti kareiviškos košės. Vaikams bus įrengta aikštelė, kurioje jie galės žaisti įvairius žaidimus, šokinėti ant batutų. „SIL“ sveikatingumo klubo treneriai bėgimo metu tris kartus surengs interaktyvias treniruotes. Vyks mugė“, – dalį programos pasakojo organizatorius Giedrius Bielskus.

Dalyviams ir jų palaikyti susirinkusiems artimiesiems koncertuos merginų trio „Easy“, vaikų grupė „Medutis“. Renginį vainikuos Karinos Krysko ir grupės „Rondo“ koncertai. Gerą nuotaiką užtikrins renginio vedėjas – Vitalijus Cololo.

Organizatoriai tikisi, kad pasaulyje gerai žinomos sportinės aprangos gamintojo „hummel“ įsteigtas beveik 4,5 tūkst. eurų prizinis fondas pusės maratono, 10 ir 5 kilometrų, bei Lietuvos studentų kroso čempionato prizininkams į „Ąžuolyno bėgimą“ pritrauks ne tik bėgimo mėgėjus, bet ir profesionalius sportininkus.

Kiekvienos šios rungties pirmųjų 10 trasas įveikusių moterų ir vyrų bus apdovanoti išskirtiniais „Ąžuolyno bėgimo“ medaliais pagamintais iš stiklo. Likusiems bus įteikiami originalūs atminimo medaliai.

Programa:

11.00 val. – pusmaratonis (21,097 km);
11.10 val. – 10 km;
11.15 val. – 5 km;
11.15 val. – Fun Run 5 km (be laiko skaičiavimo);
13.30 val. – Lietuvos studentų kroso čempionatas Jono Pipynės ir Felicijos Karoblienės taurėms laimėti;
15.10 val. – 400 m (moksleivių rungtis);
15.10 val. – 100 m (paruošiamųjų ir pradinių klasių moksleiviai);
15.20 val. – 400 m šeimų bėgimas;
15.30 val. – nugalėtojų apdovanojimai ir koncertas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius