Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 13:58

Per Kalėdinį bėgimą išdalytuose medaliuose neliko „Ė“ raidės

„Kalėdinio bėgimo“ medalis su klaidomis
Alfredo Pliadžio nuotr. / Kalėdinio bėgimo medalis su klaidomis

„Beraščiai“, „Jau geriau angliškai parašytų – bent klaidų nebūtų“, „Ė raidė kai kam neegzistuoja“, – sekmadienį piktinosi ir kraipė galvomis ne vienas sostinėje vykusio Kalėdinio bėgimo dalyvis. Kaip prizą už bėgimą medalį gavę bėgimo entuziastai tik gūžčiojo pečiais – ant aštuoniakampės žvaigždės puikavosi užrašas su dviem klaidomis „Kaledinis begimas“.

Sekmadienį Vilniuje bėgimo entuziastus jau 38-ąjį kartą suvienijo visų pamėgtas Kalėdinis bėgimas. Šiemet bėgikai pirmąkart galėjo startuoti pačiame miesto centre, Vokiečių gatvėje, šalia Rotušės aikštės. Nauja starto vieta ir noras puikiai paminėti šventinį laikotarpį į renginį sukvietė daugiau nei 2000 dalyvių ir įtvirtino naują renginio dalyvių rekordą.

Tačiau kartu su šiuo rekordu bėgimo organizatoriai „įtvirtino“ ir išdalintų medalių su gramatinėmis klaidomis rekordą. Užsienyje pagamintuose medaliuose puikavosi be klaidų parašytas bėgimo rėmėjo „La Espanola“ pavadinimas, o lietuviškas bėgimo pavadinimas buvo užrašytas su klaidomis „Kaledinis begimas“.

„Tenka tik atsiprašyti visų bėgimo entuziastų dėl tokio nemalonaus incidento. Aš nemanau, kad specialiai norėta pasišaipyti iš lietuvių kalbos, – sakė viešosios įstaigos „Tarptautinis maratonas“, rengusios Kalėdinį bėgimą, direktorius Darius Mikulis. – Tai gamintojų problema, nes apdovanojimo maketas jiems buvo nusiųstas su lietuviškomis raidėmis. Dvejus metus su jais bendradarbiaujame ir nebuvo jokių nesusipratimų.

Įvyko tai, ko negalėjome sukontroliuoti. Gamintojas tik prieš pat renginį atsiuntė medalius ir mes per darbus nepastebėjome klaidų.“

D.Mikulis aiškino, kad nedalinti apdovanojimų organizatoriai negalėjo, nes po praėjusiais metais įvykusio Kalėdinio bėgimo, kai dalyviams pritrūko medalių, kilo nemaža nepasitenkinimo banga.

„Šventė juk įvyko: ji buvo tikrai graži ir dėl klaidų medaliuose – tikrai ne prastesnė. Praėjusiais metais medalių pritrūko ir tai labiau apkartino bėgimą. Tenka tik apgailestauti ir dar kartą atsiprašyti.

Kitą vertus, galima ir šiek tiek kitaip pasižiūrėti į šią situaciją. Šiek tiek linksmiau... Pašto ženklai su klaidomis yra kur kas vertingesni už tokius pat pašto ženklus, tačiau be klaidų. Noriu pasakyti, gal šie medaliai dėl trūkstamų „ė“ raidžių po keliolikos metų bus itin paklausūs“, – sakė „Tarptautinio maratono“ vadovas D.Mikulis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
01:20
03:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką