Pirmieji Saltanovič taškai Portugalijoje

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Sonata Milušauskaitė ir Kristina Saltanovič po finišo Pekino olimpinėse žaidynėse
0

Šeštadienį Rio Maiore (Portugalija) vyko antrasis šių metų IAAF sportinio ėjimo „Didžiojo Prizo“ etapas. Jame Lietuvos lengvaatletė Kristina Saltanovič užėmė 4 vietą.

20 kilometrų distanciją olimpietė K.Saltanovič įveikė per 1:31.26 valandos ir finišavo ketvirta. Tai leido jai iškovoti pirmuosius taškus „IAAF Race Walking Challenge“ bendrojoje sezono įskaitoje. Nugalėtoja tapo norvegė Kjersti Platzer (1:30:35).

Šiose varžybose, kurios vyko jau 18 kartą, Kristina du kartus buvo užėmusi trečiąją vietą – 2001 metais (1:35.34) ir 2002 metais (10 kiloetrų distancijoje – 45.35), o prieš metus buvo dešimta (1:32.25).