Pusės maratono bėgime Varšuvoje Rasa Drazdauskaitė – devinta

Rasa Drazdauskaitė
Fotodiena.lt/Alfredo Pliadžio nuotr. / Rasa Drazdauskaitė
Šaltinis: BNS
0

Aštuntą kartą Lenkijos sostinėje surengtame pusės maratono bėgime (8. Polmaraton Warszawski) devintąją vietą tarp moterų užėmė Rasa Drazdauskaitė – 1 valanda 15 minučių bei 29 sekundės.

Nugalėtoja tapo Olga Kalendarova-Ochal (1:14:04), aplenkusi tautietę Dominiką Nowakowską (1:14:06) bei etiopę Bekelę Asmerawork (1:14:10).

Pirmoji vieta tarp vyrų atiteko Kenijos bėgikui Martinui Mukelei (1:02:49), antras finišavo etiopas Milawas Asefa Abrha (1:02:50), o trečiąja pozicija tenkinosi dar vienas Kenijos stajeris Samuelis Kemboi Rutto (1:02:52).

Varšuvos pusės maratono ((21,097 km) bėgime per nustatytą laiką finišą pasiekė 10 tūkst. 74 bėgikai iš 10 tūkst. 124 startavusių.