Rezultatai Deimantinėje lygoje krito: Andrius Gudžius penktas, triumfavo D.Stahlis

Likus mėnesiui iki pasaulio lengvosios atletikos čempionato beveik visi elitiniai disko metikai varžėsi Deimantinės lygos etape Londone. Ten sekmadienį triumfavo švedas Danielis Stahlis.
Deimantinė lyga Lodnone: Andrius Gudžius
Deimantinė lyga Lodnone: Andrius Gudžius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londone susirinko puikių disko metikų būrys, bet brolių Aleknų trūko.

Šį mėnesį Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionu tapęs Mykolas Alekna nusprendė patausoti save ir su broliu Martynu Alekna iki pasaulio pirmenybių turėtų pasirodyti tik Lietuvos čempionate Palangoje kitą savaitgalį.

Andrius Gudžius nuvyko į Londoną, bet varžybos nebuvo sėkmingos.

32 metų disko metikas sekmadienį užėmė penktąją vietą, geriausiu – pirmuoju – bandymu įrankį nusviedęs 65 m 47 cm.

Kiti Kaune besitreniruojančio galiūno metimai buvo nežymiai prastesni – 64 m 23 cm, 64 m 51 cm, 63 m 58 cm, 64 m 43 cm.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Deimantinė lyga Lodnone: Andrius Gudžius

Varžybas Londone laimėjo tituluotasis Danielis Stahlis. Švedas geriausiu bandymu diską numetė 67 m 3 cm.

Už olimpinio čempiono nugaros liko australas Denny Matthew (66 m 77 cm) ir slovėnas Kristjanas Čehas (66 m 2 cm). Ketvirta vieta tarp aštuonių atletų atiteko Alexui Rose'ui iš Samoa salų (65 m 56 cm).

AFP/„Scanpix“ nuotr./Deimantinė lyga Lodnone: Danielis Stahlis

Varžybų favoritu buvo laikomas K.Čehas, kuris pernai tapo pasaulio čempionu, o šį sezoną yra metęs diską toliausiai iš visų (71 m 86 cm).

Tačiau D.Stahlis pirmą kartą per dvejus metus įveikė slovėną antrą kartą iš eilės, nors pernai K.Čehas dominavo prieš švedą.

Skaičiuojant judviejų tarpusavio varžybų rezultatus šiais metais, K.Čehas pirmauja 4-3.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Deimantinė lyga Lodnone: Kristjanas Čehas

„Visi dar pakels formą prieš pasaulio čempionatą. Aš taip pat“, – sakė D.Stahlis po pergalės, pripažinęs, kad nebuvo itin patenkintas savo metimais.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti