Rusijos metų sportininkė – šuolininkė su kartimi Jelena Isinbajeva

2013 metų pasaulio šuolių su kartimi čempionė Jelena Isinbajeva Rusijoje išrinkta šalies metų sportininke. Rusijos sporto žurnalistų surengtoje nacionalinėje apklausoje 31-erių metų sportininkė užtikrintai nugalėjo.
Šuolininkė su kartimi Jelena Isinbajeva
Šuolininkė su kartimi Jelena Isinbajeva / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Daugeliui rusui J.Isinbajeva tapo tikra šiemet Maskvoje vykusio pasaulio lengvosios atletikos čempionato didvyre, kai jame pasidabino aukso medaliu.

Sportininkė, kuri per karjerą yra iškovojusi du olimpinius aukso medalius ir ne kartą gerinusi pasaulio rekordus, yra tikra nacionalinė savo šalies herojė.

Geriausiu Rusijos metų treneriu tapo nacionalinės futbolo rinktinės, iškovojusios teisę varžytis kitų metų pasaulio futbolo čempionate, treneris iš Italijos Fabio Capello bei nacionalinės tinklinio rinktinės strategas Michailas Likačiovas. Abu jie surinko vienodai balsų.

Pastarojo vedama tinklinio rinktinė 2013 metais antrą kartą iš eilės laimėjo pasaulio čempionatą, vykusį Taityje.

Būtent Rusijos vyrų tinklinio rinktinė laimėjo metų komandos apdovanojimą.